II Bieg Mikołajkowy – Legnica

II Bieg Mikołajkowy - LegnicaLegnica, Zdrowia
Data wydarzenia:  
05.12.2015
11:00
Koniec zapisów:   
02.12.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na II Bieg Mikołajkowy - Legnica
05.12.2015
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Roman Siemieniak Bogatynia 1961 MZapłacono
Joanna Siemieniak Bogatynia 1968 KZapłacono
Malgorzata Swiatlon Chojnow 1989 Feniks Legnica KZapłacono
Łukasz Król Bolesławiec 1988 Klub Biegacza Bolesławiec MZapłacono
Monika Rząsa Legnica 1982CHOCHLIKI KZapłacono
Szymon Kuca Zlotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZapłacono
Radoslaw Rybinski Legnica 1990 KB LEW LEGNICA MZapłacono
KATARZYNA JĘDRYKA LUBIN 1984 AGRAFKA Butik Lubin KZapłacono
Krystyna Anczyk Legnica 1958 NGB Korona Legnica KZapłacono
Franciszek Gogół Legnica 1958 Franek I Dino Biegna Dalej MZapłacono
Robert Chybowski Legnica 1975 MZapłacono
Katarzyna Penkiewicz Bolesławiec 1980 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Adam Szydełko Rokitki 1988 MZapłacono
Elżbieta Pawlus Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Katarzyna Skorupińska Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Marek Mesjasz Lubin 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
DARIUSZ PABICH ŻARY 1972 JW 2649ŻAGAŃ MZapłacono
Sara Anczyk Legnica 1980 NGB Korona Legnica KZapłacono
Adam Siemieńczuk Legnica 1977 MZapłacono
Małgorzata Szeliga Raciborowice 1993 Orientpark.pl Iwiny KZapłacono
Adam Wierzbicki Lubin 1975 MZapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KZapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 BBL Legnica KZapłacono
Szymon Latała środa śląska 1978 CHOCHLIKI MZapłacono
Agnieszka Rakowska Legnica 1975 Amator-Deaf KZapłacono
Dariusz Frydrycki Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
HENRI LEMPEREUR SEVRES 1952 TEAM ETHAN MZapłacono
Monika Lachowska Bolesławiec 1980 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Przemysław Lachowski Bolesławiec 1977 Klub Biegacza Bolesławiec MZapłacono
Zbigniew Guryn Legnica 1971 MZapłacono
Wojciech Świszcz LEGNICA 1981 MZapłacono
Piotr Kowalski Żagań 1962 BbL Żagań MZapłacono
Elżbieta Kowalska Żagan 1963 BbL Żagań KZapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 BbL Świstaki MZapłacono
Jacek Leks Legnica 1984 MZapłacono
Edyta Senyszyn Gniewomirowice 1972 BbL Świstaki KZapłacono
MAREK FEDORCZUK Kunice 1969 MZapłacono
Robert Kuriata ZŁOTORYJA 1966 Gates Legnica/Olaws MZapłacono
Damian Duda Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Katarzyna Hewczuk Wrocław 1986 KZapłacono
Małgorzata Gławęda Legnica 1967 KB Lew Legnica KZapłacono
Basia Przepiórka Kunice 1988 Feniks Legnica KZapłacono
Elżbieta Zubko Kunice 1978 KZapłacono
Dariusz Kalisz Wałbrzych 1964 Sportfuel MZapłacono
Wit Grosicki Legnica 1999 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Stanisław Bik Lubin 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Marcin Szczepański Legnica 1986 MZapłacono
Krystyna Drąg Wałbrzych 1966 Sportfuel KZapłacono
tomek wróblewski boleslawiec 1983 MZapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MZapłacono
Marek Skała Legnica 1986 MZapłacono
Elżbieta Palej Lubin 1953 KB Lew Legnica KZapłacono
PIOTR GOŹDZIEJEWSKI złotoryja 1975 olaws złotoryja MZapłacono
Dariusz Welter Legnica 1977 TKL MZapłacono
Rafał Karaś Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Tomasz Mikuła Świebodzice 1980 MZapłacono
Mariusz Tokarczyk Legnica 1973 MZapłacono
Andrzej Cyrankowski Snowidza 1975 MZapłacono
Oskar Ostręga Złotoryja 1998 OLAWS Złotoryja MZapłacono
SYLWERIUSZ Kicała LUBIN 1974 MZapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 BbL Świstaki MZapłacono
Przemysław Januchta lubin 1972 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Paweł Pundyk Legnica 1978 Legnickie Morsy MZapłacono
Daniel Radzio Legnica 1975 Pingwin MZapłacono
Adam Morawski Lubin 1986 KLAMPKAM MZapłacono
Łukasz Gołąbek Legnica 1983 MZapłacono
Krzysztof Ałdaś Legnica 1957 MZapłacono
Dorota Bober Jawor 1974 KZapłacono
TOMASZ PODSTAWKA PRUSZKÓW 1987 MARTES SPORT MZapłacono
Ewelina Trzeciak Legnica 1977 KZapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Piskorze KZapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 Piskorze MZapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 Piskorze MZapłacono
Katarzyna Pawlak ZIĘBICE 1976 RADIO WROCŁAW KZapłacono
ARTUR ŻMIJAN Bolków 1971 Sudeckie Wycieczki Biegowe MZapłacono
Agnieszka Mazur Polkowice 1990 KZapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MZapłacono
Damian Pawlinow Jawor 1999 MZapłacono
Maciej Pawlinow Jawor 1974 MZapłacono
Damian Huk Legnica 1988 Amator MZapłacono
Jerzy Jagielski JAWOR 1984 CIEPŁO-JAWOR MZapłacono
Grzegorz Rosołowski Nowe Miasteczko 1972 drużyna szpiku sitech MZapłacono
Magdalena Rosołowska Nowe Miasteczko 1972 KZapłacono
Kamil Lefek Legnica 1980 MZapłacono
Barbara Trawińska kamienna Góra 1980 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Krzysztof Trawiński Kamienna Góra 1976 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Monika Macowska Kamienna góra 1983 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Adrian Śmigla Legnica 1980 . MZapłacono
ARKADIUSZ HALINIAK KAMIENNA GÓRA 1961 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Piotr Kwartnik Jawor 1976 MZapłacono
Patrycja Bierbsaz Kamienna Góra 1984 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Dawid Kaliszczak Jawor 1977 MZapłacono
TERESA WOJTECZEK BOLESŁAWIEC 1970 KZapłacono
Grzegorz Mikołajczak Legnica 1977 MZapłacono
Szymon Świercz Głogów 1989 Jakubów MZapłacono
Sławek Hnisdiłów Kamienna Góra 1966 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
ARKADIUSZ DYBIEC KAMIENNA GÓRA 1973 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
ARKADIUSZ JARACZ KAMIENNA GÓRA 1972 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
RADOSŁAW DYBIEC KAMIENNA GÓRA 1994 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
Dorota Wnęk Legnica 1969 KZapłacono
ANDRZEJ CUKIER KAMIENNA GÓRA 1975 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
Agnieszka Morawska Lubin 1988 KLAMPKAM KZapłacono
Krzysiek Leszki Lubin 1985 KLAMPKAM MZapłacono
Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno-Zdrój 1967 SzczwnoRun KZapłacono
Aleksander Kowalski Szczawno-Zdrój 1963 SzczawnoRun MZapłacono
Paweł Lóssa Żagań 1975 BBL ŻAGAŃ MZapłacono
Michał Lóssa Żagań 1999 BBL ŻAGAŃ MZapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MZapłacono
Jolanta Skrzypczak Legnica 1967 KB Lew Legnica KZapłacono
Patrycja Suława Wałbrzych 1983 yasumi wałbrzych i KGB KZapłacono
Katarzyna Bawiec Wałbrzych 1982 Biegaj-Zapobiegaj KZapłacono
Maria Miętkiewicz-bondzior Legnica 1959 KZapłacono
Jolanta Górska Gromadka 1965 KZapłacono
Janusz Górski Gromadka 1965 brak MZapłacono
Jadwiga Siedy Kromolin 1981 KZapłacono
Zbigniew Żuk WAŁBRZYCH 1968 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ MZapłacono
Mateusz Madej Wilczy Las 1991 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Tomasz Peryt Legnica 1984 MZapłacono
Agata Tryfon Legnica 1987 KZapłacono
Marek Tryfon Legnica 1960 MZapłacono
Piotr Gałuszka Chocianów 1979 Stowarzyszenie Kocham Chocianów MZapłacono
Barbara Filipowicz Sobin 1980 SprintPantery KZapłacono
henryk ambrosiewicz legnica 1949 kb lew legnica MZapłacono
MAREK Głowacki WAŁBRZYCH 1966 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH MZapłacono
Jacek Borowski Jelenia Góra 1989 SprintPantery MZapłacono
Marcin Nowakowski Wrocław 1983 Feniks Legnica MZapłacono
Ewelina Świątek Warszawa 1980 Spartanie Dzieciom - KB Ergo KZapłacono
Rafał Tomczyk Wrocław 1983 Feniks Legnica MZapłacono
Joanna Stępień Polkowice 1987 KZapłacono
Wadim Sielutin Legnica 1956 Lew Legnica MZapłacono
Magdalena Szott Wrocław 1987 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna KZapłacono
Joanna Kowalska SZCZAWNO-ZDRÓJ 1997 SZCZAWNORUN KZapłacono
MIROSŁAW JAKUBOWSKI LEGNICA 1959 KB LEW LEGNICA MZapłacono
jarosław manthaj jeleniua góra 1960 PRIVATE MZapłacono
Miłosz Głowacki Walbrzych 1999 Biegaj zapobiegaj Wałbrzych MZapłacono
Ryszard Kawałko LEGNICA 1966 ZBYT WOLNY RYŚ MZapłacono
MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 1953 JKB TKKF JAWORZANIE MZapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 AGRAFKA BUTIK MZapłacono
Przemysław Pawłowicz Legnica 1970 biegowe misie MZapłacono
Michał Nita Legnica 1982 MZapłacono
Paweł Napora Legnica 1973 Fitness Piekary Legnica MZapłacono
Ewelina Niwisiewicz Lubin 1985 AGRAFKA -Butik KZapłacono
Marcin Wilk DĄBROWA GÓRNICZA 1984 MZapłacono
ANNA KOWOL ZIELONA GÓRA 1968 RunPlanet TEAM KZapłacono
Grzegorz Sidorowicz Lubin 1975 MZapłacono
Ewa Gołaś Ścinawa 1970 Start Ścinawa KZapłacono
Joanna kozubal Wrocław 1974 feniks Legnica KZapłacono
Stanisław Kurnyta Witków Śl. 1969 TeMMPo Wałbrzych MZapłacono
Joanna Stryczek Złotoryja 1979 KZapłacono
Ewa Nawocka Złotoryja 1976 JW 2399 Świętoszów KZapłacono
Eugeniusz Wołoskowski Bogatynia 1954 MZapłacono
Aleksy Kołodziej Złotoryja 1963 MZapłacono
Sebastian Grodecki CHOCIANÓW 1978 KB Zdyszaaani Chocianów MZapłacono
Anna Stykała Chojnów 1978 KZapłacono
Katarzyna Sobieska Legnica 1970 feniks legnica KZapłacono
Maciej Franc Chocianów 1993 MZapłacono
Agnieszka Piech gŁOGÓW 1982 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Jerzy Plebańczyk Legnica 1976 Niezrzeszony MZapłacono
Mirosław Piosik Głogów 1985 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW MZapłacono
Zuzanna Piosik Głogów 1986 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Maciej Danis Chocianów 1987 KB Zdyszaaani Chocianów MZapłacono
Agnieszka Czarnota ŻARY 1981 KZapłacono
Marlena Sowizdraniuk Głogów 1996 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Sławomir Czarnota Żary 1984 Żary runners team MZapłacono
Michał Kumor Głogów 1980 Głogów MZapłacono
SEBASTIAN JAŚKOWSKI KOWARY 1974 MZapłacono
Karolina Królikowska Głogów 1976 Biegam Bo Lubię Głogów KZapłacono
Paweł Królikowski Głogów 1972 Biegam Bo Lubię Głogów MZapłacono
Grzegorz Toporowski Lubin 1977 MZapłacono
Ewelina Toporowska Lubin 1981 KZapłacono
Karol Rungo Wołów 1991 MZapłacono
Dawid Szkodziński Legnica 1998 FENIKS LEGNICA MZapłacono
Mirosław Młodożeniec Sobótka 1980 Rembertów Team MZapłacono
Kamil Kopania Ziemnice 1990 Feniks Legnica MZapłacono
Norbert Chmielowiec Legnica 1983 Uciekające Renifery MZapłacono
Agnieszka Rybak Polkowice 1971 BBL Polkowice KZapłacono
Jarosław Choroś Polkowice 1968 BBL - Polkowice MZapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZapłacono
ERWINA MIĘKISIAK POLKOWICE 1980 BBL POLKOWICE KZapłacono
Jerzy Dąbrowski Polkowice 1953 MZapłacono
Andrzej Baranowski Świętoszów 1974 MZapłacono
Szymon Herba Polkowice 1990 Mercus Logistyka MZapłacono
TOMASZ Gościewicz RADWANICE 1989 WOLNY STRZELEC MZapłacono
Łukasz Kraka-Ćwikliński Pasiecznik 1982 Izerska Grupa Biegowa MZapłacono
Marcin Jadczak Świdnica 1975 Virtual Runner club MZapłacono
Grzegorz Krajewski Legnica 1982 4K MZapłacono
Oskar Szkudło Radwanice 1977 Winnica Jakubów, Zadzior Buczyna MZapłacono
Wiktor Rogowski Świętoszów 1971 MZapłacono
MATEUSZ SKOCZYLAS NOWA SÓL 1984 BRAK MZapłacono
Paweł Stefanek Rudna 1975 Biegnę dla Kamila http://www.stefanek-lubin.pl/ MZapłacono
rafał kajper zagan 1982 bbl zagan MZapłacono
Kamil Bogucki Legnica 1983 Łączka Team Legnica MZapłacono
ZBIGNIEW SZEWC JAWOR 1950 el MZapłacono
Marcin WILK Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZapłacono
Tomasz Ciechanowski Legnica 1979 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Marek Wojnowicz Legnica 1992 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Grzegorz Madej Legnica 1994 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Iga Kwaśniewska ad 1991 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 MZapłacono
adam starego bolesławiec 1958 klub biegacza bolesławiec MZapłacono
Monika Ziemkowska Żarów 1975 KZapłacono
Marcin Stefanowski Żarów 1972 MZapłacono
Jacek Werbny LEGNICA 1975 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA MZapłacono
Stanisław Majdan Lubin 1989 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Rafał Dudek Legnica 1974 MZapłacono
Roman Górak Legnica 1955 MZapłacono
Marek Rabcewicz Lubin 1992 Biegająca kasta miedziowego miasta MZapłacono
Małgorzata Kowalska Lubin 1983 KZapłacono
Rafał Kowalski Lubin 1977 MZapłacono
lukasz werner lubin 1981 MZapłacono
ANNA CHORĄŻYKIEWICZ POLKOWICE 1972 KZapłacono
Piotr Surowiec Żary 1977 Parkrun Żary MZapłacono
Marek Warchala Lubin 1970 ZG RUN MZapłacono
Monika Bortkiewicz Lubin 1971 NGB Korona Legnica KZapłacono
Michał Borecki Legnica 1986 MZapłacono
Marek Baszak Legnica 1978 :) MZapłacono
Mariusz Hendzel Legnica 1973 :) MZapłacono
ADRIAN KOSTRZEWSKI OLEŚNICA 1982 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
Magdalena Kaczanowska Lubin 1977 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Renata Nicpoń LEGNICA 1964 KB LEW LEGNICA KZapłacono
Wojciech Nicpoń LEGNICA 1965 KB LEW LEGNICA MZapłacono
Agnieszka Krótka Legnica 1973 Drużyna Szpiku KZapłacono
Włodzimierz Serafin Legnica 1960 KB Lew Legnica MZapłacono
Jan Krótki Legnica 1999 MZapłacono
IRENEUSZ ROKOSZ Legnica 1998 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
mariusz Kirej Legnica 1965 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Krzysztof Kamiński Lubin 1961 Feniks Legnica MZapłacono
Piotr Aleksiej Wrocław 1979 Feniks Legnica MZapłacono
Sławek Kozłowski Lubin 1981 MZapłacono
Krzysztof Kozakiewicz Legnica 1973 MZapłacono
Piotr Gubar Polkowice 1988 MZapłacono
Ewa Moszyńska Legnica 1988 KB LEW LEGNICA KZapłacono
Patryk Koszarski Lubin 1979 PRO MZapłacono
Grzegorz Pepłoński Lubin 1977 MZapłacono
Jarosław Reszetar Lubin 1977 MZapłacono
Damian Stachura Lubin 1985 MZapłacono
Rafał Kuczyński Lubin 1979 Lubińskie Charaktery MZapłacono
Andrzej Wuschke Lubin 1983 MZapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI PROCHOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MZapłacono
Przemysław Niezgódka Wrocław 1984 Night Runners Wrocław MZapłacono
Dorota Trudzińska Legnica 1968 KZapłacono
Ariel Cheba BOJANOWO 1991 Night Runners Wrocław MZapłacono
Grzegorz Suchocki Nowe Miasteczko 1966 MZapłacono
Artur Sierka wrocław 1981 Night Runners Wrocław MZapłacono
Kamil Masztalerz Legnica 1999 MZapłacono
henryk ostropolski Dzierżoniow 1957 MZapłacono
Marcin Nowak Legnica 1974 niezrzeszony MZapłacono
Agnieszka Kalata Świętoszów 1989 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Michał Kalata Świętoszów 1989 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Monika Mioduszewska Bolesławiec 1973 KZapłacono
Artur Mioduszewski Bolesławiec 1974 MZapłacono
Dariusz Bełdowski Legnica 1962 Feniks Legnica MZapłacono
Mirosław Kumosz Osiecznica 1976 MZapłacono
Anna Mycek Legnica 1987 KZapłacono
Agnieszka Kurzawa Legnica 1976 KZapłacono
Krzysztof Pisulski Jawor 1979 MZapłacono
Michał Bander Jawor 1981 MZapłacono
Tomir Różański Rzeszotary 1973 MZapłacono
Daniel Krzeczkowski Legnica 1980 BBL ŚWISTAKI MZapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MZapłacono
Krzysztof Olański Wrocław 1973 Night Runners Wrocław MZapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KZapłacono
anna kłak zielona góra 1977 drużyna gazety zielona góra KZapłacono
Grzegorz Forycki Legnica 1966 Fitness Piekary Legnica MZapłacono
Piotr Jasiński Legnica 1986 Feniks Legnica MZapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MZapłacono
Karolina Hajdacka SOBIN 1989 SprintPantery KZapłacono
Magdalena Budakiewicz Krzywa 1978 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Konrad Markiewicz Złotoryja 1997 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Arkadiusz Sarama Lubin 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Piotr Pirus Jawor 1976 MZapłacono
Jacek Owczarek Oleśnica 1984 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
MAREK PIOTROWSKI OLEŚNICA 1975 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
Grzegorz Wężyk Legnica 1968 CHOCHLIKI MZapłacono
Michał Pomietlarz Legnica 1985 INOVA MZapłacono
Anna Wójtowicz Lubin 1972 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Sylwester Chwała Jawor 1986 KP PSP Jawor MZapłacono
MAŁGORZATA PIOTROWSKA-SZKARADEK KAMIENNA GÓRA 1978 KZapłacono
Lucjan Pomietlarz Legnica 1960 MZapłacono
Rafał Czukiewski Lubin 1986 MZapłacono
Adrian Dębicki Legnica 1979 Uciekające Renifery MZapłacono
zbyszek czajkowski LEGNICA 1966 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Dominik Pawlina Legnica 1987 Niezrzeszony MZapłacono
ADAM czajkowski LEGNICA 1993 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Paweł Haber Legnica 1981 MZapłacono
Arkadiusz Medyński Legnica 1992 KU AZS PWSZ im. Witelona w Legnicy MZapłacono
Andrzej Augustynowicz Kunice 1977 Eylert Legnica MZapłacono
emilia koreń legnica 1984 CHOCHLIKI KZapłacono
Joanna Malak Legnica 1987 - KZapłacono
Zbigniew Koch Legnica 1972 MZapłacono
Marcin Kaczorowski Legnica 1973 MZapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 AGRAFKA BUTIK KZapłacono
Daniel Stembalski Legnica 1987 MZapłacono
Wojciech Sopotnicki Kunice 1977 Eylert Legnica MZapłacono
Michał Giemza Jawor 1989 PRO-RUN WROCŁAW MZapłacono
Karolina Hawrylciów Lubin 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Tymoteusz Minkina Rudna 1989 MZapłacono
Jacek Martyneczko Lubin 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM MZapłacono
Łukasz ZIMNIAK Oleśnica 1981 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Anita Pieńko Lubin 1984 AGRAFKA BUTIK KZapłacono
Bartłomiej Szukalski Oleśnica 1991 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Kamil Papierski Oleśnica 1987 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Mateusz Wielocha Oleśnica 1986 KB Szerszeń Oleśnica MZapłacono
Aleksandra Drapiewska Oleśnica 1999 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica KZapłacono
Roman Pizoń Lubin 1968 MTS Drużyna Szpiku MZapłacono
Joanna Pawłowicz Legnica 1987 KZapłacono
Paweł Wołczek Legnica 1985 KB Lew MZapłacono
Elżbieta Pawłowicz Bogatynia 1965 KZapłacono
Kamila Ziętek Wrocław 1987 KZapłacono
Oskar Koch Legnica 1997 Divine MZapłacono
Zbigniew Czubek Głuchowice 1962 4K MZapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 Olaws Złotoryja MZapłacono
Małgorzata Wiktorska Legnica 1978 OLAWS Złotoryja KZapłacono
Janusz Jasionowski Chojnów 1967 Rodzina MZapłacono
Jola Jasionowska Chojnów 1972 Rodzina KZapłacono
Krzysztof Głowacz LUBIN 1950 Klub Seniora Lubin MZapłacono
Marek Andruchów Legnica 1972 MZapłacono
Robert Baryluk Legnica 1973 MZapłacono
Dariusz Sajdak Legnica 1984 MZapłacono
ADAM KLUZEK WAŁBRZYCH 1999 Sudeckie Wycieczki Biegowe MZapłacono
Anna Kania Głogów 1983 KZapłacono
Izabela Makarewicz Jelenia Góra 1983 KZapłacono
Katarzyna Rulka Lubin 1981 KZapłacono
Paweł Kotliński Lubin 1985 MZapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MZapłacono
Tomasz Bekas Legnica 1972 NGB Korona Legnica MZapłacono
AGNIESZKA KLUZEK WAŁBRZYCH 1977 WKB IDOL WAŁBRZYCH KZapłacono
MICHAŁ KOPER NOWE MIASTECZKO 1978 MZapłacono
Piotr Korzystko Złotoryja 1980 MZapłacono
Adrian Zientara Jelenia Góra 1988 Biegam dla zdrowia Jelenia Góra MZapłacono
Maciej Orłowski Paszowice 1985 MZapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 AGRAFKA MZapłacono
Rafał Jurkowlaniec Wrocław 1967 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Piotr Szulc Wysoka 1963 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław 1990 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Emilian Bera Jawor 1985 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Sebastian Radlewicz Raszówka 1971 FENIKS LEGNICA MZapłacono
Jan Kołacz Lubin 1982 MZapłacono
Jacek Wojtaszek Piechowice 1976 Piechowice MZapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MZapłacono
Rafał Pierzga Legnica 1980 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Grzegorz Pielaszek Legnica 1968 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Katarzyna Hołowińska Legnica 1986 Drużyna Winkelmann KZapłacono
Łukasz Szmuc Legnica 1984 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Daniel Słota Lubin 1983 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Robert Ostręga Złotoryja 1971 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Krzysztof Ligienza Wrocław 1972 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Krzysztof Mildyn Legnica 1975 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Bartosz Jamroz Legnica 1983 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Łukasz Smarż Legnica 1992 MZapłacono
Ewa Wiśniewska Rogoźnica 1968 KZapłacono
Jakub Bena Kunice 1993 Eylert Legnica MZapłacono
Informacje:

Aktualny regulamin zawsze na: http://zabieganymikolaj.pl/

W biegu przewidziana kategoria drużynowa. Jeśli masz znajomych przyjedź z nimi i wpisz jednobrzmiącą nazwe. Minimalna ilość osób w drużynie to 3 osoby. 

Opłata startowa wynosi:
a) 20 złotych – do dnia 30.11.2015.
b) 50 złotych – od  01.12.2015r. do dnia i w dniu zawodów. Decyduje data zaksięgowania na konto organizatora. 

Opłatę należy uiścić przelewem na konto organizatora biegu lub w dniu zawodów w Biurze podczas rejestracji.
KS Feniks Legnica,
ul. Drukarska 19/4,
59-220 Legnica,
Nr. rachunku: 55 2030 0045 1110 0000 0254 8760
Tytuł przelewu:IMIĘ I NAZWISKO - Bieg Mikołajkowy 2015
W przypadku późnej wpłaty startowego prosimy o dostarczenie pokwitowania przelewu.

II Bieg Mikołajkowy - Legnica
02.12.2015 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 0
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.