„Feniks-Timing” to grupa ludzi bezpośrednio związana z legnickim stowarzyszeniem Feniks Legnica. Klub Sportowy Feniks Legnica powstał w 2012 roku by zrzeszać amatorów i pasjonatów biegania. Pomysł utworzenia komórki „Feniks-Timing” zrodził się w momencie, gdy zaczęliśmy samodzielnie organizować zawody.

Zdajemy sobie sprawę jak trudno zorganizować bieg i jak ważny dla biegacza jest rzetelny pomiar czasu. Elektroniczny pomiar czasu pozwala dokładniej i sprawniej przeprowadzić zawody biegowe, bez względu na liczbę uczestników. Szybka i sprawna obsługa zawodów  przekłada się na lepsze opinie o imprezie, co sprawia , że jeszcze większa liczba osób chce w niej uczestniczyć. Wielokrotnie spotkaliśmy się z wysokimi kosztami przeprowadzania elektronicznego pomiaru czasu.

Dlatego „Feniks-Timing” przygotował specjalną ofertę dla stowarzyszeń i organizatorów imprez. Ponieważ chcemy poprawiać jakość imprez i wspierać takie osoby jak my – pasjonatów i  czynnych zawodników biegania.

Czym nasza oferta różni się od innych? Tym, że „Feniks-Timing” realizuje motto „zawsze można się dogadać „, a ponadto a specjalnych warunkach udostępniamy swój sprzęt na biegi charytatywne oraz imprezy tematyczne.

Skontaktuj się z nami, na pewno dojdziemy do porozumienia! Bo działając razem można więcej!

wolow_biega zpk_wasosz rcs_logo psnw_logo osir_swidnica_logo mgok_jutrosin energetyk_logo bolkow_biega_logo