I Bieg z Zamkiem w Tle – Bolków

I Bieg z Zamkiem w Tle - BolkówBolków, Rynek
Data wydarzenia:  
08.05.2016
12:00
Koniec zapisów:   
01.05.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na I Bieg z Zamkiem w Tle - Bolków
08.05.2016
12:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Bartosz Klimek Bolków 1977 Bolków Biega M11 kmZapłacono
Sławek Hnisdiłów Kamienna Góra 1966 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Wojcich Dziuba Jawor 1985 FC JAWOR M11 kmZapłacono
Artur Żmijan Bolków 1971 Bolków Biega M11 kmZapłacono
Wojciech Gontarz BOLKÓW 1990 KB BOLKÓW BIEGA M11 kmNie zapłacono
Katarzyna Szywała-Bryła Bolków 1981 K2 kmZapłacono
Podkówka Sławek Bolków 1980 Bolków Biega M11 kmZapłacono
TOMASZ DOŁOSZYŃSKI BOLKÓW 1978 BolkówBiega M11 kmZapłacono
Bartosz Sikora Świebodzice 1986 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Sylwia Mokrzycka Bolków 1971 Bolków biega K2 kmZapłacono
Angelika Pisulska Bolków 1990 K2 kmZapłacono
Mateusz Ladenberger Jaczkow 1983 Joker M11 kmNie zapłacono
Justyna Podkówka Bolków 1988 K2 kmZapłacono
Klaudiusz Kogut Lubawka 1996 MUKN Pod Stróżą Mieskowice M11 kmNie zapłacono
Sebastian Szczęsny Szczawno-Zdrój 1976 M11 kmNie zapłacono
ola ŻELAZOWSKA wrocław 1985 Pro-Run Wrocław K11 kmZapłacono
Rafał Azikiewicz Bolków 1979 Bolków Biega M2 kmZapłacono
Marzena Spicera Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Anna Żmijan BLOKÓW 1973 K2 kmZapłacono
Agnieszka Rakowska Legnica 1975 Deaf-Amator K2 kmZapłacono
Dawid Taraszkiewicz BOLKÓW 1976 Bolków M2 kmZapłacono
Janusz Kowalski Bolków 1967 KB Bolków biega M11 kmZapłacono
Łukasz Fuławka Jawor 1980 KB TKKF Jaworzanie M11 kmZapłacono
Krzysztof Napierała Mściwojów 1984 M11 kmZapłacono
Rafał Warowny Struga 1974 M11 kmZapłacono
Anna Brymerska Bolkow 1970 K2 kmZapłacono
Patrycja Madeła Bolków 1990 K2 kmNie zapłacono
Ernest Parcheta Bolków 1996 M11 kmNie zapłacono
Marcin Seweryniak Legnica/Chojnów 1978 Manchester United Supporters Club Poland M11 kmZapłacono
Artur Żak Wałbrzych 1979 Aktywny Wałbrzych K11 kmZapłacono
Jerzy Mazurek Żarów 1975 Faurecia Recliners WLB M2 kmZapłacono
MICHAŁ LENKIEWICZ JAWOR 1953 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR M11 kmZapłacono
Ewa Krojcig Jawor 1980 K11 kmNie zapłacono
Violetta Rębecka Jelenia Góra 1973 K2 kmZapłacono
Konrad Niemiec Bolków 1991 M2 kmZapłacono
Agnieszka Wójtowicz Bolków 1990 K2 kmZapłacono
Sebastian Gawron Legnickie Pole 1986 M11 kmNie zapłacono
JAROSŁAW DOMAŃSKI Świerzawa 1972 amator M11 kmNie zapłacono
Krystian Wąsik Lubin 1990 - M11 kmZapłacono
MARIUSZ PARCHANOWICZ STRZEGOM 1959 Strzegomska Dwunastka M11 kmZapłacono
BOŻENA PARCHANOWICZ STRZEGOM 1967 Strzegomska Dwunastka K11 kmZapłacono
Krystian PARCHANOWICZ STRZEGOM 1996 Strzegomska Dwunastka M11 kmZapłacono
Brygida Szymańska Jaroszów 1990 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
Krzysztof Krawczyk Lasek 1975 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Sebastian Pajor Bolków 1990 M11 kmZapłacono
Daria Fonferko STRZEGOM 1982 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
Dariusz Lisowski Bolków 1971 M11 kmNie zapłacono
Małgorzata Stępień Bolków 1975 KB Bolków Biega K2 kmZapłacono
Romuald Panasiewicz Bolków 1968 M11 kmZapłacono
Jakub Samuszonek Wrocław 1982 M11 kmZapłacono
Anna Samuszonek Wrocław 1982 K11 kmZapłacono
ARTUR GUŁAJ LEGNICA 1977 KB LEW LEGNICA M11 kmZapłacono
Ewa Dołoszyńska Bolków 1975 K2 kmZapłacono
Magdalena Wiechnik Jelenia Góra 1989 K11 kmNie zapłacono
Maciej Madeła Bolków 1986 M11 kmNie zapłacono
Grzegorz Bublis Wrocław 1983 KGB Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Agnieszka Sobczak Wrocław 1986 Mamy-Biegamy K11 kmNie zapłacono
Roksana Woźniak Bolków 1975 K2 kmZapłacono
Ivo Smolis Opole 1988 M11 kmZapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 K11 kmNie zapłacono
Janusz Czaplicki JELENIA GÓRA 1966 M11 kmNie zapłacono
Maciej Karwacki Kamienna Góra 1995 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Krzysztof Trawiński Kamienna Góra 1976 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Barbara Trawińska Kamienna Góra 1980 Kamiennogórska Grupa Biegowa K11 kmZapłacono
Monika Gocha Wrocław 1976 K11 kmNie zapłacono
KAROLINA KŁOSOWSKA STRZEGOM 1998 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
PIOTR KŁOSOWSKI STRZEGOM 1971 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
ANNA KŁOSOWSKA STRZEGOM 1976 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K2 kmZapłacono
Artur Szerer Wałbrzych 1977 Sudeckie Wycieczki Biegowe M11 kmZapłacono
Iwona Szerer Walbrzych 1974 Sudeckie Wycieczki Biegowe K11 kmZapłacono
Elżbieta Gałuszka Wałbrzych 1983 Aktywny Wałbrzych K11 kmZapłacono
Łukasz Wrona Boleścin 1981 Aktywny Wałbrzych M11 kmZapłacono
Monika Macowska Kamienna Góra 1983 Kamiennogórska Grupa Biegowa K11 kmNie zapłacono
Piotr Puć Wałbrzych 1973 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Beata Gierasimowicz Bolków 1976 K2 kmZapłacono
krzysztof skuza LEGNICA 1980 STUDIO URODY JULIA LEGNICA M11 kmZapłacono
jacek Ślęczkowski Goczałków 1975 strzegomska12 M11 kmZapłacono
Joanna Ślęczkowska Goczałków 1976 strzegomskadwunastka K2 kmZapłacono
Rafał Tęcza Wałbrzych 1984 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Agnieszka Lech Świebodzice 1978 K11 kmNie zapłacono
Michał Lech Świebodzice 1980 M11 kmNie zapłacono
Mirosław Mikołajczyk Kamienna Góra 1967 MUKN Pod Stróżą M2 kmZapłacono
Mariusz Czerwiecki Strzegom 1967 Strzegomska 12 M11 kmNie zapłacono
Beata Czerwiecka STRZEGOM 1972 Strzegomska 12 K2 kmNie zapłacono
Sylwia Hardy Świdnica 1977 K2 kmZapłacono
Anna Falender Świdnica 1980 K2 kmNie zapłacono
Patryk pAWLAK Świny 1994 Berserkers Team M11 kmNie zapłacono
Agnieszka Kamińska Świdnica 1981 K2 kmZapłacono
Małgorzata Zięba Marciszów 1994 K2 kmZapłacono
AGNIESZKA GUŁAJ LEGNICA 1975 K2 kmZapłacono
Grzegorz Preiss wrocław 1976 M11 kmZapłacono
Stanisław Świerk Janowice Wielkie 1956 NaturalniE Janowice M11 kmZapłacono
Anna Świerk Janowice Wielkie 1979 NaturalniE Janowice K11 kmZapłacono
Daniel Latko Świdnica 1968 M11 kmZapłacono
Sylwester Chwała Jawor 1986 KP PSP Jawor M11 kmZapłacono
ARKADIUSZ HALINIAK KAMIENNA GÓRA 1961 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M11 kmNie zapłacono
Agnieszka Polikowska Strzegom 1977 K2 kmZapłacono
Tomasz Wojtasik Miłków 1976 Galileos Plan Team M11 kmZapłacono
Piotr Cimaszewski Walbrzych 1975 M11 kmZapłacono
Kamil Makos Boleslawiec 1981 M11 kmZapłacono
Urszula Lisiewicz Bolkow 1952 K2 kmZapłacono
Anna Bezdel Bolków 1974 K11 kmZapłacono
Justyna Barańska Bolków 1984 K2 kmZapłacono
Justyna Żek Świdnica 1981 Żek K2 kmNie zapłacono
Jacek Nowicki Strzegom 1983 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Małgorzata Nowicka Strzegom 1985 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K2 kmZapłacono
Dominika Łabuda Kamienna Góra 1990 Kamiennogórska Grupa Biegowa K2 kmZapłacono
Paweł Farnholtz Roztoka 1982 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Robert Kuriata ZŁOTORYJA 1966 Złotoryja M11 kmZapłacono
Agnieszka Sala Malczyce 1989 K11 kmZapłacono
Krzysztof Robak Marcinowice 1986 OSP Gogołów M11 kmZapłacono
Małgorzata Balakowska PRZESIEKA 1970 K11 kmZapłacono
Norbert Kubik Świdnica 1975 Life Is Running M11 kmNie zapłacono
Marcin Balakowski PRZESIEKA 1999 M2 kmZapłacono
tomek nikoniuk strzegom 1978 M11 kmNie zapłacono
Kornelia Madeja Bolków 1997 Piast Bolków K2 kmNie zapłacono
Łukasz Trafiał Bolków 1984 M11 kmZapłacono
Sebastian Filipiak Lipa 1978 M11 kmZapłacono
Andrzej Cyrankowski Jawor 1975 M11 kmZapłacono
Bartłomiej Kasprzak Wrocław 1980 M11 kmZapłacono
Zbigniew Żuk Wałbrzych 1968 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR M11 kmZapłacono
Piotr Dąbrowski WROCŁAW 1983 GT RAT M11 kmZapłacono
Roman Sadowski Bolków 1968 Klub Biegacza Bolków Biega M11 kmZapłacono
Henryk Lisiewicz Bolków 1947 M2 kmZapłacono
Justyna Mikołajczyk Kamienna Góra 1975 MUKN Pod Stróżą K2 kmZapłacono
Mariusz Kacprzyk Jedlina-Zdrój 1975 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Grzegorz Wintoniak Szczawno-Zdrój 1980 Biegaj-Zapobiegaj M11 kmNie zapłacono
Józef Żuk Wałbrzych 1940 M11 kmZapłacono
Elżbieta Cichoń Strzegom 1981 K2 kmZapłacono
Marcin Bernatek Strzegom 1979 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 1973 K2 kmZapłacono
Sławomir Przybyło Strzegom 1970 M2 kmZapłacono
Grażyna Przybyło Strzegom 1971 K2 kmZapłacono
Tomasz Okoński Sulistrowice 1988 M11 kmNie zapłacono
Michal Powroznik Swiebodzice 1988 Faurecia Recliners WLB M11 kmNie zapłacono
Sabina Sawicka Świebodzice 1989 K2 kmNie zapłacono
Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój 1974 Biegaj w Jedlinie K11 kmZapłacono
Michał Madera Wrocław 1986 LECIMY TUTAJ M2 kmZapłacono
Alicja Suchojad Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Barbara Pustuła Bolków 1967 K2 kmZapłacono
Małgorzata Kucharczyk Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Mateusz Adamczyk Opawa 1988 M11 kmZapłacono
Piotr Olech Wrocław 1974 Służba Celna M11 kmZapłacono
Beata Szydłowska Bolków 1968 K2 kmZapłacono
Joanna Waligóra Pogwizdów 1987 K11 kmZapłacono
Marcin Kamiński Lubawka 1983 M11 kmZapłacono
Mirosław Pustula Bolków 1966 Romole Wolbromek M2 kmZapłacono
Zbyszek Kucab Bolków 1955 Romole Wolbromek M2 kmZapłacono
Kazimierz Śliwka Bolków 1963 Ramola Wolbromek M2 kmZapłacono
Bogdan Krukowski Bolków 1955 Ramole Wolbromek M2 kmZapłacono
Ireneusz Rajczewski Bolków 1971 Ramole Wolbromek M2 kmZapłacono
Wioleta Rajczewska Bolków 1973 K2 kmZapłacono
Agnieszka Sackiewicz-Wiącek Jedlina-Zdrój 1976 Biegaj W Jedlinie K11 kmZapłacono
Krzysztof Piwowarski Kamienna Góra 1989 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M11 kmNie zapłacono
Krzysztof Dudek Udanin 1974 Strzegomska dwunastka M11 kmZapłacono
Piotr Oleksy Kamienna Góra 1979 Kamiennogórska Grupa Biegowa KGB M11 kmZapłacono
Katarzyna Bujak Mieroszów 1990 K11 kmZapłacono
Marta Gulacz Wałbrzych 1988 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K11 kmZapłacono
Dariusz Tęcza Jedlina Zdrój 1962 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
PRZEMYSŁAW WOŁCZEK STRZEGOM 1979 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Paweł Rudnicki Strzegom 1977 Strzegomska 12 M11 kmNie zapłacono
Sara Ułanowicz jedlina-zdrój 1993 sowie team K2 kmNie zapłacono
Robert Kubiak Jedlina Zdrój 1977 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Patrycja Kubiak Jedlina Zdrój 1980 Biegaj w Jedlinie K11 kmZapłacono
Leszek Łabuda Kamienna Góra 1965 M2 kmZapłacono
AGATA KIEŁBUS NIEDŹWIEDZICA 1993 SOWIE TEAM K11 kmNie zapłacono
Mariola Dudek Udanin 1976 Strzegomska dwumastka K11 kmZapłacono
Krzysztof Kossowicz Piechowice 1973 TATA BIEGA M11 kmZapłacono
Anna Kujawińska Jelenia Góra 1986 VEGE RUNNERS / TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA K2 kmNie zapłacono
Mariusz Plesinski Swietoszow 1973 HKS Azymut Mochy M11 kmNie zapłacono
Dawid Wojciechowski Świdnica 1981 22bpg M11 kmZapłacono
Dawid Kaliszczak Jawor 1977 brak M11 kmNie zapłacono
Marcin Mejsner Jelenia Góra 1977 M&M Team M11 kmZapłacono
Michał Gładysz Jawor 1985 M11 kmZapłacono
Oleksandr Labziuk Winnica 1978 Klos M11 kmNie zapłacono
Oksana Meltsaieva Doneck 1975 Achilles Leszno K11 kmNie zapłacono
Maja Mejsner Jelenia Góra 1978 M&M Team K11 kmZapłacono
Marek Zieliński Jawor 1953 Tkkf Jawor M11 kmZapłacono
Danuta Ruchała Kamienna Góra 1978 K11 kmZapłacono
Anetta Olszowa Jawor 1974 K2 kmZapłacono
Ilona Olszowa Jawor 1995 K2 kmZapłacono
Paweł Ruchała Kamienna Góra 1979 M11 kmZapłacono
Martyna Sadowska-Pośpiech Bolków 1992 K11 kmZapłacono
Dariusz Fica Bolków 1969 M11 kmZapłacono
Katarzyna Latkowska Jedlina Zdrój 1980 Biegaj w Jedlinie K2 kmNie zapłacono
Tomasz Gozdek Lubin 1978 M11 kmZapłacono
Michał Kur Jelenia Góra 1990 Dziki Pazur M11 kmZapłacono
piotr Kwartnik jawor 1976 M11 kmZapłacono
Przemysław Jasiniok Jelenia Góra 1985 Misja na Marsa M11 kmNie zapłacono
Tomaz Jankowski Męcinka 1978 M11 kmZapłacono
Marcin Nykiel Marcinowice 1981 sudetyoffroad. pl M11 kmNie zapłacono
Maciek Ochnicki Rakoszyce 1976 M11 kmZapłacono
Krzysztof Karwik Jawor 1983 M11 kmZapłacono
Ewelina Durkalec Bolków 1983 K11 kmZapłacono
Tomasz Mieszała Bolków 1984 M11 kmZapłacono
Piotr Drzewiecki Oborniki Śląskie 1984 M2 kmZapłacono
Grzegorz Chojnacki Zielonka 1976 M2 kmNie zapłacono
Łukasz Zieleń NIEDAMIRÓW 1989 M11 kmNie zapłacono
Michał Szymański Strzegom 1983 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
PIotr Łątka Oborniki Śląskie 1989 M11 kmZapłacono
Informacje:

Organizatorem jest: KB „Bolków Biega” ul. Wysokogórska 7/11  59-420 Bolków. Kontakt: Tel. 512 248 660 lub 501 511 573 lub bolkowbiega@gmail.com

 

Zapisy do biegu dostępne są na stronie internetowej do 1 maja 2016 r. oraz w dniu zawodów, tj. 08.05.2016 w biurze zawodów, do godziny 11:30

 

Oplata startowa wynosi:

  • 20 zł - do dnia 01.05.2016r.
  • 40 zł - od 02.05.2016r do 08.05.2016r.

 

Pełny regulamin dostępny na stronie: Maratony Polski - Bieg Bolków

 

Opłatę startową należy wpłacić na nr konta:

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, "I  BIEG Z ZAMKIEM W TLE"

Nr konta: PKO Bank Polski SA – 28 1020 3017 0000 2402 0388 7734

KB „Bolków Biega” ul. Wysokogórska 7/11 ;  59-420 Bolków

 

 

I Bieg z Zamkiem w Tle - Bolków
01.05.2016 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 0
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.