Wydarzenia zakończone

X BIEG ENERGETYKA - WrocławWrocław
Data wydarzenia:  
15.10.2017
10:00
Koniec zapisów:   
13.10.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

X BIEG ENERGETYKA - Wrocław
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
BIEG O PUCHAR OLIMPIJCZYKÓW - ChocianówChocianów, Szkolna 1
Data wydarzenia:  
07.10.2017
12:30
Koniec zapisów:   
06.10.2017
17:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

BIEG O PUCHAR OLIMPIJCZYKÓW - Chocianów
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
III BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓWWołów
Data wydarzenia:  
30.09.2017
11:00
Koniec zapisów:   
27.09.2017
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

III BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegowe 4 Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa LegnicaMiłogostowice
Data wydarzenia:  
23.09.2017
12:00
Koniec zapisów:   
20.09.2017
23:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegowe 4 Pory Roku - Grand Prix Nadleśnictwa Legnica
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Szalona Dziewiątka - JaworJawor
Data wydarzenia:  
03.09.2017
11:00
Koniec zapisów:   
31.08.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Szalona Dziewiątka - Jawor
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegowe 4 Pory Roku, Lato - Miłogostowice, BIEG OPENMiłogostowice
Data wydarzenia:  
24.06.2017
12:00
Koniec zapisów:   
21.06.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegowe 4 Pory Roku, Lato - Miłogostowice, BIEG OPEN
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegowe 4 Pory Roku, Lato - Miłogostowice, BIEG DzieciMiłogostowice
Data wydarzenia:  
24.06.2017
11:00
Koniec zapisów:   
21.06.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegowe 4 Pory Roku, Lato - Miłogostowice, BIEG Dzieci
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Kobiety Na Start - Bieg OPENLegnica
Data wydarzenia:  
03.06.2017
12:00
Koniec zapisów:   
31.05.2017
12:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Kobiety Na Start - Bieg OPEN
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Kobiety Na Start - Bieg DZIECI
Data wydarzenia:  
03.06.2017
11:00
Koniec zapisów:   
31.05.2017
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Kobiety Na Start - Bieg DZIECI
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegaj z nami MalczycamiMalczyce
Data wydarzenia:  
28.05.2017
11:00
Koniec zapisów:   
26.05.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegaj z nami Malczycami
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
II BIEG Z ZAMKIEM W TLE - BolkówBolków
Data wydarzenia:  
07.05.2017
12:00
Koniec zapisów:   
30.04.2017
12:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

II BIEG Z ZAMKIEM W TLE - Bolków
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
III BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSSWołów
Data wydarzenia:  
02.05.2017
16:00
Koniec zapisów:   
27.05.2017
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

III BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSS
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegowe 4 Pory Roku, Wiosna - MiłogostowiceMiłogostowice
Data wydarzenia:  
18.03.2017
12:00
Koniec zapisów:   
16.03.2017
12:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegowe 4 Pory Roku, Wiosna - Miłogostowice
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Biegowe 4 Pory Roku, Wiosna - Bieg Dzieci - Miłogostowice Miłogostowice
Data wydarzenia:  
18.03.2017
11:00
Koniec zapisów:   
16.03.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Biegowe 4 Pory Roku, Wiosna - Bieg Dzieci - Miłogostowice
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - LegnicaLegnica
Data wydarzenia:  
26.02.2017
14:00
Koniec zapisów:   
24.02.2017
20:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Legnica
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - ŚcinawaŚcinawa
Data wydarzenia:  
19.02.2017
11:00
Koniec zapisów:   
17.02.2017
11:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Ścinawa
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - ZłotoryjaZłotoryja
Data wydarzenia:  
12.02.2017
11:00
Koniec zapisów:   
10.02.2017
01:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Złotoryja
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - KwiatkowiceKwiatkowice
Data wydarzenia:  
05.02.2017
11:00
Koniec zapisów:   
03.02.2017
01:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Kwiatkowice
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Nowa SólNowa Sól
Data wydarzenia:  
29.01.2017
14:00
Koniec zapisów:   
27.01.2017
01:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Nowa Sól
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Iwiny, k. BolesławcaIwiny
Data wydarzenia:  
14.01.2017
11:00
Koniec zapisów:   
13.01.2017
01:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Iwiny, k. Bolesławca
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - ChocianówChocianów
Data wydarzenia:  
07.01.2017
11:00
Koniec zapisów:   
06.01.2017
01:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Chocianów
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
III Bieg Mikołajkowy pod patronatem LSSELegnica
Data wydarzenia:  
03.12.2016
11:00
Koniec zapisów:   
30.11.2016
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

III Bieg Mikołajkowy pod patronatem LSSE
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
III Bieg Mikołajkowy pod patronatem LSSE - Bieg ElfaLegnica
Data wydarzenia:  
03.12.2016
09:30
Koniec zapisów:   
30.11.2016
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

III Bieg Mikołajkowy pod patronatem LSSE - Bieg Elfa
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - PielgrzymkaPielgrzymka
Data wydarzenia:  
26.11.2016
11:00
Koniec zapisów:   
25.11.2016
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

VIII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Pielgrzymka
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓWWołów
Data wydarzenia:  
24.09.2016
11:00
Koniec zapisów:   
23.09.2016
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

II BIEG W NATURZE NADLEŚNICTWA WOŁÓW
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
I BIEG SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY - WińskoWińsko
Data wydarzenia:  
15.08.2016
16:00
Koniec zapisów:   
08.08.2016
12:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

I BIEG SZLAKIEM WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY - Wińsko
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Event Name
Data wydarzenia:  
12.07.2016
15:00
Koniec zapisów:   
12.07.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na Event Name
Be the first to book.
Event Name
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
I BIEG DLA NIEZWYKŁEJ KRAINY - WołówWołów, Zaułek Zielony
Data wydarzenia:  
28.05.2016
12:00
Koniec zapisów:   
24.05.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na I BIEG DLA NIEZWYKŁEJ KRAINY - Wołów
28.05.2016
12:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Anna Machowicz Wołów 1987 KNie zapłacono
Michał Madera Wrocław 1986 LECIMY TUTAJ MZapłacono
PIOTR GRZYB WOŁÓW 1973 WOŁÓW BIEGA MNie zapłacono
Marcin Jurczak Wolow 1981 Wlasny MZapłacono
Dawid Łysuniec Wołów 1983 MZapłacono
Piotr Hajtko Wołów 1986 TKKF WOŁÓW MNie zapłacono
Konrad Kula Wrocław 1984 Creative-sphere MZapłacono
Piotr Brzeziński Wołów 1991 MZapłacono
Wojtek Jarocki Wołów 1987 MZapłacono
Dorota Król-Ellwart Wrocław 1990 KNie zapłacono
Jakub Ellwart Wrocław 1985 MNie zapłacono
Michał Borecki Legnica 1986 MNie zapłacono
Daniel Szerszeń Wołów 1977 MNie zapłacono
Dorota Przytocka Wołów 1982 Wołów Biega KNie zapłacono
Krzysztof Winiarczyk Wołów 1982 MZapłacono
Dawid Kuchta Grabowno Wielkie 1990 MNie zapłacono
Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz 1987 Brygada Beskidów MZapłacono
Beata Buźniak Nowy Sącz 1991 Brygada Beskidów KZapłacono
GRZEGORZ JEDYNAK MOJECICE 1976 MZapłacono
DOROTA WACHOWSKA WROCŁAW 1979 WROCŁAW MARATHON TEAM KZapłacono
JOANNA KUCZYŃSKA WOŁÓW 1972 WOŁÓW BIEGA KZapłacono
Mariusz Tokarczyk Legnica 1973 Lew Legnica MNie zapłacono
Agnieszka Kawalec Wołów 1986 KNie zapłacono
Filip Stanisławski Polkowice 1987 MZapłacono
Marta Romanów Wrocław 1986 KZapłacono
Łukasz Paczkowski Wołów 1982 OSP Krzydlina Wielka MZapłacono
Karol Komorowski TRZEBNICA 1982 KB SUKCES ŻMIGRÓD MZapłacono
ARKADIUSZ KOMOROWSKI Trzebnica 1995 Athletics Team Prusice MZapłacono
Przemysław Wołczek Strzegom 1979 Strzegomska Dwunastka MZapłacono
Jagoda Nowacka Strzegom 1987 Strzegomska Dwunastka KZapłacono
Kamil Hryńko Lubin 1981 MNie zapłacono
Iwona Bożyk-Lichwa Wrocław 1980 MATNER RUNNING TEAM KNie zapłacono
Janusz Łopusiewicz Wrocław 1984 MNie zapłacono
Informacje:

1.Opłata startowa za bieg główny płatna jest za pośrednictwem płatności elektronicznych na konto:

Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie, nr konta 84 9598 1020 0000 2453 2000 0001 z dopiskiem: „bieg główny imię i nazwisko”

Wpłat tez można dokonywać osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie ul. Inwalidów Wojennych 26 56-100 Wołów.

2.Osoby dokonujące opłaty startowej po 23 maja 2016r. za pośrednictwem płatności elektronicznych, zobowiązuje się do przedstawienia w Biurze Zawodów dowodu wpłaty.

3.Opłata startowa 

•Bieg główny – 20 zł 

•Bieg rodzinny – 20 zł (za całą rodzinę) 

4.W przypadku nie wypełnienia się limitu miejsc, zgłoszenia przyjmowane będą również w biurze zawodów w dniu 28 maja 2016r. od godz. 9.00 – 11.30. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 40 zł.

5.        Prawo startu w biegu głównym mają osoby, które dnia 28 maja 2016r. ukończą  16 lat.

 

I BIEG DLA NIEZWYKŁEJ KRAINY - Wołów
23.05.2016 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 167
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
I Bieg z Zamkiem w Tle - BolkówBolków, Rynek
Data wydarzenia:  
08.05.2016
12:00
Koniec zapisów:   
01.05.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na I Bieg z Zamkiem w Tle - Bolków
08.05.2016
12:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Bartosz Klimek Bolków 1977 Bolków Biega M11 kmZapłacono
Sławek Hnisdiłów Kamienna Góra 1966 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Wojcich Dziuba Jawor 1985 FC JAWOR M11 kmZapłacono
Artur Żmijan Bolków 1971 Bolków Biega M11 kmZapłacono
Wojciech Gontarz BOLKÓW 1990 KB BOLKÓW BIEGA M11 kmNie zapłacono
Katarzyna Szywała-Bryła Bolków 1981 K2 kmZapłacono
Podkówka Sławek Bolków 1980 Bolków Biega M11 kmZapłacono
TOMASZ DOŁOSZYŃSKI BOLKÓW 1978 BolkówBiega M11 kmZapłacono
Bartosz Sikora Świebodzice 1986 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Sylwia Mokrzycka Bolków 1971 Bolków biega K2 kmZapłacono
Angelika Pisulska Bolków 1990 K2 kmZapłacono
Mateusz Ladenberger Jaczkow 1983 Joker M11 kmNie zapłacono
Justyna Podkówka Bolków 1988 K2 kmZapłacono
Klaudiusz Kogut Lubawka 1996 MUKN Pod Stróżą Mieskowice M11 kmNie zapłacono
Sebastian Szczęsny Szczawno-Zdrój 1976 M11 kmNie zapłacono
ola ŻELAZOWSKA wrocław 1985 Pro-Run Wrocław K11 kmZapłacono
Rafał Azikiewicz Bolków 1979 Bolków Biega M2 kmZapłacono
Marzena Spicera Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Anna Żmijan BLOKÓW 1973 K2 kmZapłacono
Agnieszka Rakowska Legnica 1975 Deaf-Amator K2 kmZapłacono
Dawid Taraszkiewicz BOLKÓW 1976 Bolków M2 kmZapłacono
Janusz Kowalski Bolków 1967 KB Bolków biega M11 kmZapłacono
Łukasz Fuławka Jawor 1980 KB TKKF Jaworzanie M11 kmZapłacono
Krzysztof Napierała Mściwojów 1984 M11 kmZapłacono
Rafał Warowny Struga 1974 M11 kmZapłacono
Anna Brymerska Bolkow 1970 K2 kmZapłacono
Patrycja Madeła Bolków 1990 K2 kmNie zapłacono
Ernest Parcheta Bolków 1996 M11 kmNie zapłacono
Marcin Seweryniak Legnica/Chojnów 1978 Manchester United Supporters Club Poland M11 kmZapłacono
Artur Żak Wałbrzych 1979 Aktywny Wałbrzych K11 kmZapłacono
Jerzy Mazurek Żarów 1975 Faurecia Recliners WLB M2 kmZapłacono
MICHAŁ LENKIEWICZ JAWOR 1953 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR M11 kmZapłacono
Ewa Krojcig Jawor 1980 K11 kmNie zapłacono
Violetta Rębecka Jelenia Góra 1973 K2 kmZapłacono
Konrad Niemiec Bolków 1991 M2 kmZapłacono
Agnieszka Wójtowicz Bolków 1990 K2 kmZapłacono
Sebastian Gawron Legnickie Pole 1986 M11 kmNie zapłacono
JAROSŁAW DOMAŃSKI Świerzawa 1972 amator M11 kmNie zapłacono
Krystian Wąsik Lubin 1990 - M11 kmZapłacono
MARIUSZ PARCHANOWICZ STRZEGOM 1959 Strzegomska Dwunastka M11 kmZapłacono
BOŻENA PARCHANOWICZ STRZEGOM 1967 Strzegomska Dwunastka K11 kmZapłacono
Krystian PARCHANOWICZ STRZEGOM 1996 Strzegomska Dwunastka M11 kmZapłacono
Brygida Szymańska Jaroszów 1990 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
Krzysztof Krawczyk Lasek 1975 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Sebastian Pajor Bolków 1990 M11 kmZapłacono
Daria Fonferko STRZEGOM 1982 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
Dariusz Lisowski Bolków 1971 M11 kmNie zapłacono
Małgorzata Stępień Bolków 1975 KB Bolków Biega K2 kmZapłacono
Romuald Panasiewicz Bolków 1968 M11 kmZapłacono
Jakub Samuszonek Wrocław 1982 M11 kmZapłacono
Anna Samuszonek Wrocław 1982 K11 kmZapłacono
ARTUR GUŁAJ LEGNICA 1977 KB LEW LEGNICA M11 kmZapłacono
Ewa Dołoszyńska Bolków 1975 K2 kmZapłacono
Magdalena Wiechnik Jelenia Góra 1989 K11 kmNie zapłacono
Maciej Madeła Bolków 1986 M11 kmNie zapłacono
Grzegorz Bublis Wrocław 1983 KGB Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Agnieszka Sobczak Wrocław 1986 Mamy-Biegamy K11 kmNie zapłacono
Roksana Woźniak Bolków 1975 K2 kmZapłacono
Ivo Smolis Opole 1988 M11 kmZapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 K11 kmNie zapłacono
Janusz Czaplicki JELENIA GÓRA 1966 M11 kmNie zapłacono
Maciej Karwacki Kamienna Góra 1995 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Krzysztof Trawiński Kamienna Góra 1976 Kamiennogórska Grupa Biegowa M11 kmZapłacono
Barbara Trawińska Kamienna Góra 1980 Kamiennogórska Grupa Biegowa K11 kmZapłacono
Monika Gocha Wrocław 1976 K11 kmNie zapłacono
KAROLINA KŁOSOWSKA STRZEGOM 1998 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K11 kmZapłacono
PIOTR KŁOSOWSKI STRZEGOM 1971 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
ANNA KŁOSOWSKA STRZEGOM 1976 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K2 kmZapłacono
Artur Szerer Wałbrzych 1977 Sudeckie Wycieczki Biegowe M11 kmZapłacono
Iwona Szerer Walbrzych 1974 Sudeckie Wycieczki Biegowe K11 kmZapłacono
Elżbieta Gałuszka Wałbrzych 1983 Aktywny Wałbrzych K11 kmZapłacono
Łukasz Wrona Boleścin 1981 Aktywny Wałbrzych M11 kmZapłacono
Monika Macowska Kamienna Góra 1983 Kamiennogórska Grupa Biegowa K11 kmNie zapłacono
Piotr Puć Wałbrzych 1973 Faurecia Recliners WLB M11 kmZapłacono
Beata Gierasimowicz Bolków 1976 K2 kmZapłacono
krzysztof skuza LEGNICA 1980 STUDIO URODY JULIA LEGNICA M11 kmZapłacono
jacek Ślęczkowski Goczałków 1975 strzegomska12 M11 kmZapłacono
Joanna Ślęczkowska Goczałków 1976 strzegomskadwunastka K2 kmZapłacono
Rafał Tęcza Wałbrzych 1984 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Agnieszka Lech Świebodzice 1978 K11 kmNie zapłacono
Michał Lech Świebodzice 1980 M11 kmNie zapłacono
Mirosław Mikołajczyk Kamienna Góra 1967 MUKN Pod Stróżą M2 kmZapłacono
Mariusz Czerwiecki Strzegom 1967 Strzegomska 12 M11 kmNie zapłacono
Beata Czerwiecka STRZEGOM 1972 Strzegomska 12 K2 kmNie zapłacono
Sylwia Hardy Świdnica 1977 K2 kmZapłacono
Anna Falender Świdnica 1980 K2 kmNie zapłacono
Patryk pAWLAK Świny 1994 Berserkers Team M11 kmNie zapłacono
Agnieszka Kamińska Świdnica 1981 K2 kmZapłacono
Małgorzata Zięba Marciszów 1994 K2 kmZapłacono
AGNIESZKA GUŁAJ LEGNICA 1975 K2 kmZapłacono
Grzegorz Preiss wrocław 1976 M11 kmZapłacono
Stanisław Świerk Janowice Wielkie 1956 NaturalniE Janowice M11 kmZapłacono
Anna Świerk Janowice Wielkie 1979 NaturalniE Janowice K11 kmZapłacono
Daniel Latko Świdnica 1968 M11 kmZapłacono
Sylwester Chwała Jawor 1986 KP PSP Jawor M11 kmZapłacono
ARKADIUSZ HALINIAK KAMIENNA GÓRA 1961 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M11 kmNie zapłacono
Agnieszka Polikowska Strzegom 1977 K2 kmZapłacono
Tomasz Wojtasik Miłków 1976 Galileos Plan Team M11 kmZapłacono
Piotr Cimaszewski Walbrzych 1975 M11 kmZapłacono
Kamil Makos Boleslawiec 1981 M11 kmZapłacono
Urszula Lisiewicz Bolkow 1952 K2 kmZapłacono
Anna Bezdel Bolków 1974 K11 kmZapłacono
Justyna Barańska Bolków 1984 K2 kmZapłacono
Justyna Żek Świdnica 1981 Żek K2 kmNie zapłacono
Jacek Nowicki Strzegom 1983 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Małgorzata Nowicka Strzegom 1985 STRZEGOMSKA DWUNASTKA K2 kmZapłacono
Dominika Łabuda Kamienna Góra 1990 Kamiennogórska Grupa Biegowa K2 kmZapłacono
Paweł Farnholtz Roztoka 1982 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Robert Kuriata ZŁOTORYJA 1966 Złotoryja M11 kmZapłacono
Agnieszka Sala Malczyce 1989 K11 kmZapłacono
Krzysztof Robak Marcinowice 1986 OSP Gogołów M11 kmZapłacono
Małgorzata Balakowska PRZESIEKA 1970 K11 kmZapłacono
Norbert Kubik Świdnica 1975 Life Is Running M11 kmNie zapłacono
Marcin Balakowski PRZESIEKA 1999 M2 kmZapłacono
tomek nikoniuk strzegom 1978 M11 kmNie zapłacono
Kornelia Madeja Bolków 1997 Piast Bolków K2 kmNie zapłacono
Łukasz Trafiał Bolków 1984 M11 kmZapłacono
Sebastian Filipiak Lipa 1978 M11 kmZapłacono
Andrzej Cyrankowski Jawor 1975 M11 kmZapłacono
Bartłomiej Kasprzak Wrocław 1980 M11 kmZapłacono
Zbigniew Żuk Wałbrzych 1968 KB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOOR M11 kmZapłacono
Piotr Dąbrowski WROCŁAW 1983 GT RAT M11 kmZapłacono
Roman Sadowski Bolków 1968 Klub Biegacza Bolków Biega M11 kmZapłacono
Henryk Lisiewicz Bolków 1947 M2 kmZapłacono
Justyna Mikołajczyk Kamienna Góra 1975 MUKN Pod Stróżą K2 kmZapłacono
Mariusz Kacprzyk Jedlina-Zdrój 1975 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Grzegorz Wintoniak Szczawno-Zdrój 1980 Biegaj-Zapobiegaj M11 kmNie zapłacono
Józef Żuk Wałbrzych 1940 M11 kmZapłacono
Elżbieta Cichoń Strzegom 1981 K2 kmZapłacono
Marcin Bernatek Strzegom 1979 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Bożena Bawoł-Bernatek Strzegom 1973 K2 kmZapłacono
Sławomir Przybyło Strzegom 1970 M2 kmZapłacono
Grażyna Przybyło Strzegom 1971 K2 kmZapłacono
Tomasz Okoński Sulistrowice 1988 M11 kmNie zapłacono
Michal Powroznik Swiebodzice 1988 Faurecia Recliners WLB M11 kmNie zapłacono
Sabina Sawicka Świebodzice 1989 K2 kmNie zapłacono
Katarzyna Chomiak Jedlina-Zdrój 1974 Biegaj w Jedlinie K11 kmZapłacono
Michał Madera Wrocław 1986 LECIMY TUTAJ M2 kmZapłacono
Alicja Suchojad Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Barbara Pustuła Bolków 1967 K2 kmZapłacono
Małgorzata Kucharczyk Bolków 1978 K2 kmZapłacono
Mateusz Adamczyk Opawa 1988 M11 kmZapłacono
Piotr Olech Wrocław 1974 Służba Celna M11 kmZapłacono
Beata Szydłowska Bolków 1968 K2 kmZapłacono
Joanna Waligóra Pogwizdów 1987 K11 kmZapłacono
Marcin Kamiński Lubawka 1983 M11 kmZapłacono
Mirosław Pustula Bolków 1966 Romole Wolbromek M2 kmZapłacono
Zbyszek Kucab Bolków 1955 Romole Wolbromek M2 kmZapłacono
Kazimierz Śliwka Bolków 1963 Ramola Wolbromek M2 kmZapłacono
Bogdan Krukowski Bolków 1955 Ramole Wolbromek M2 kmZapłacono
Ireneusz Rajczewski Bolków 1971 Ramole Wolbromek M2 kmZapłacono
Wioleta Rajczewska Bolków 1973 K2 kmZapłacono
Agnieszka Sackiewicz-Wiącek Jedlina-Zdrój 1976 Biegaj W Jedlinie K11 kmZapłacono
Krzysztof Piwowarski Kamienna Góra 1989 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA M11 kmNie zapłacono
Krzysztof Dudek Udanin 1974 Strzegomska dwunastka M11 kmZapłacono
Piotr Oleksy Kamienna Góra 1979 Kamiennogórska Grupa Biegowa KGB M11 kmZapłacono
Katarzyna Bujak Mieroszów 1990 K11 kmZapłacono
Marta Gulacz Wałbrzych 1988 SUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE K11 kmZapłacono
Dariusz Tęcza Jedlina Zdrój 1962 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
PRZEMYSŁAW WOŁCZEK STRZEGOM 1979 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
Paweł Rudnicki Strzegom 1977 Strzegomska 12 M11 kmNie zapłacono
Sara Ułanowicz jedlina-zdrój 1993 sowie team K2 kmNie zapłacono
Robert Kubiak Jedlina Zdrój 1977 Biegaj w Jedlinie M11 kmZapłacono
Patrycja Kubiak Jedlina Zdrój 1980 Biegaj w Jedlinie K11 kmZapłacono
Leszek Łabuda Kamienna Góra 1965 M2 kmZapłacono
AGATA KIEŁBUS NIEDŹWIEDZICA 1993 SOWIE TEAM K11 kmNie zapłacono
Mariola Dudek Udanin 1976 Strzegomska dwumastka K11 kmZapłacono
Krzysztof Kossowicz Piechowice 1973 TATA BIEGA M11 kmZapłacono
Anna Kujawińska Jelenia Góra 1986 VEGE RUNNERS / TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA K2 kmNie zapłacono
Mariusz Plesinski Swietoszow 1973 HKS Azymut Mochy M11 kmNie zapłacono
Dawid Wojciechowski Świdnica 1981 22bpg M11 kmZapłacono
Dawid Kaliszczak Jawor 1977 brak M11 kmNie zapłacono
Marcin Mejsner Jelenia Góra 1977 M&M Team M11 kmZapłacono
Michał Gładysz Jawor 1985 M11 kmZapłacono
Oleksandr Labziuk Winnica 1978 Klos M11 kmNie zapłacono
Oksana Meltsaieva Doneck 1975 Achilles Leszno K11 kmNie zapłacono
Maja Mejsner Jelenia Góra 1978 M&M Team K11 kmZapłacono
Marek Zieliński Jawor 1953 Tkkf Jawor M11 kmZapłacono
Danuta Ruchała Kamienna Góra 1978 K11 kmZapłacono
Anetta Olszowa Jawor 1974 K2 kmZapłacono
Ilona Olszowa Jawor 1995 K2 kmZapłacono
Paweł Ruchała Kamienna Góra 1979 M11 kmZapłacono
Martyna Sadowska-Pośpiech Bolków 1992 K11 kmZapłacono
Dariusz Fica Bolków 1969 M11 kmZapłacono
Katarzyna Latkowska Jedlina Zdrój 1980 Biegaj w Jedlinie K2 kmNie zapłacono
Tomasz Gozdek Lubin 1978 M11 kmZapłacono
Michał Kur Jelenia Góra 1990 Dziki Pazur M11 kmZapłacono
piotr Kwartnik jawor 1976 M11 kmZapłacono
Przemysław Jasiniok Jelenia Góra 1985 Misja na Marsa M11 kmNie zapłacono
Tomaz Jankowski Męcinka 1978 M11 kmZapłacono
Marcin Nykiel Marcinowice 1981 sudetyoffroad. pl M11 kmNie zapłacono
Maciek Ochnicki Rakoszyce 1976 M11 kmZapłacono
Krzysztof Karwik Jawor 1983 M11 kmZapłacono
Ewelina Durkalec Bolków 1983 K11 kmZapłacono
Tomasz Mieszała Bolków 1984 M11 kmZapłacono
Piotr Drzewiecki Oborniki Śląskie 1984 M2 kmZapłacono
Grzegorz Chojnacki Zielonka 1976 M2 kmNie zapłacono
Łukasz Zieleń NIEDAMIRÓW 1989 M11 kmNie zapłacono
Michał Szymański Strzegom 1983 STRZEGOMSKA DWUNASTKA M11 kmZapłacono
PIotr Łątka Oborniki Śląskie 1989 M11 kmZapłacono
Informacje:

Organizatorem jest: KB „Bolków Biega” ul. Wysokogórska 7/11  59-420 Bolków. Kontakt: Tel. 512 248 660 lub 501 511 573 lub bolkowbiega@gmail.com

 

Zapisy do biegu dostępne są na stronie internetowej do 1 maja 2016 r. oraz w dniu zawodów, tj. 08.05.2016 w biurze zawodów, do godziny 11:30

 

Oplata startowa wynosi:

  • 20 zł - do dnia 01.05.2016r.
  • 40 zł - od 02.05.2016r do 08.05.2016r.

 

Pełny regulamin dostępny na stronie: Maratony Polski - Bieg Bolków

 

Opłatę startową należy wpłacić na nr konta:

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko, "I  BIEG Z ZAMKIEM W TLE"

Nr konta: PKO Bank Polski SA – 28 1020 3017 0000 2402 0388 7734

KB „Bolków Biega” ul. Wysokogórska 7/11 ;  59-420 Bolków

 

 

I Bieg z Zamkiem w Tle - Bolków
01.05.2016 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 0
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
V Bieg Dookoła Zalewu – JutrosinJutrosin
Data wydarzenia:  
03.05.2016
15:00
Koniec zapisów:   
01.05.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na V Bieg Dookoła Zalewu – Jutrosin
03.05.2016
15:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Ewelina Wrzeszcz Jutrosin 1989 KNie zapłacono
Kinga Legutko Krotoszyn 1983 KNie zapłacono
Basia Kowalska Jutrosin 1989 KNie zapłacono
Aleksandra Grzelczak Jutrosin 1998 KNie zapłacono
KAROLINA JURCZAK LESZNO 1994 REAL 64-STO KNie zapłacono
Sławomir Pawlak Stara Krobia 1988 MNie zapłacono
Informacje:

Termin i miejsce:

Bieg odbędzie się  3 maja 2016 r nad zalewem Jutrosin (most na górzysku)

•12:00 – Zapisy dla dzieci dla poszczególnych biegów 

Biegi dla dzieci odbędą  się na dystansach:

-500 m – uczniowie klas 1-3 SP i młodsi(chł. i dz.) – 13:00

-1000 m – uczniowie klas 4-6 SP(chł. i dz.) – 13:20

- 2000 m – uczniowie gimnazjum(chł. i dz.) – 13:40

Po biegach na 500m, 1000m, 2000m wręczenie nagród dla dzieci i młodzieży

•14:00 – Zapisy do rekreacyjnego marszu nordic walking

•14:00 - zapisy do biegu Open 

•14:30 - Marsz nordic walking dookoła zalewu (5200m)

•15:30 - BIEG OPEN (5200 m) dookoła zalewu (chł. i dz.)  

Zapisy możliwe w dniu biegu. 

 

Bieg jest bezplatny dla uczestników

V Bieg Dookoła Zalewu – Jutrosin
03.05.2016 (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
II BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSSWołów, Trzebnicka 6
Data wydarzenia:  
02.05.2016
16:00
Koniec zapisów:   
29.04.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na II BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSS
02.05.2016
16:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
PIOTR GRZYB WOŁÓW 1973 WOŁÓW BIEGA MZapłacono
Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów 1972 Wołów Biega KZapłacono
Sylwia Wysocka Wołów 1967 KNie zapłacono
Ewa Godlewska Wołów 1978 Wołów Biega KZapłacono
Wojciech Paluch Wołów 1974 Wołów Biega MZapłacono
Paweł Kaczmarek Brzeg Dolny 1987 MZapłacono
Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Ścinawa 1992 SklepBiegacza.pl MNie zapłacono
Paweł Lis Brzeg Dolny 1987 MZapłacono
Artur Nowosad wolow 1976 MNie zapłacono
Barbara Zgrzebna-Grzyb Wołów 1971 Wołów Biega KZapłacono
Barbara Barańczuk Wołów 1987 KZapłacono
Jadwiga Drohomirecka Malczyce 1989 KNie zapłacono
Zbigniew Posacki Lubiąż 1977 Wołów Biega MZapłacono
Grzegorz Jankowski Głogów 1972 MNie zapłacono
Zuzanna Chlebowska Wołów 1999 H.O. Wychowawczo-Patriotyczna Cichociemni KZapłacono
grzegorz rydzanicz lubiąż 1990 lubiąż MKS MNie zapłacono
Ewa Reguła wołów 1985 KNie zapłacono
Małgorzata Puchała-Pietruszka Brzeg Dolny 1982 KZapłacono
Kinga Śliwakowska Wołów 1983 KZapłacono
PIOTR ŻYŻA SKOKOWA 1977 ATHLETICS TEAM PRUSICE MZapłacono
EDWARD MACHOWSKI WOŁÓW 1948 WOŁÓW BIEGA MZapłacono
Dorota Mitek Żmigród 1971 KZapłacono
Iwona Borowska Mojęcice 1979 Wołów Biega KNie zapłacono
Dawid Łysuniec Wołów 1983 MZapłacono
PIOTR HAJTKO WOŁÓW 1986 MNie zapłacono
Dorota Przytocka Wołów 1982 Wołów Biega KZapłacono
PRZEMYSŁAW SERWATYŃSKI WOŁÓW 1970 IRONMAN WOŁÓW MNie zapłacono
MIECZYSŁAW WOJDYŁA WROCŁAW 1964 TRADYCJA I JAKOŚC MZapłacono
Marcin Wnu Stargard 1984 MNie zapłacono
Piotr Pudło Dobroszyce 1987 Amator MNie zapłacono
Henryk Wierzejski Wrocław 1954 niezrzeszony MZapłacono
Natalia Kasperek Grodków 1996 BE BETTER KZapłacono
Paweł Hruszowiec WOŁÓW 1972 Pan Cogito MZapłacono
JAN BIELAWSKI ŚCINAWA 1964 START ŚCINAWA MNie zapłacono
Tadeusz Żygadło WOŁÓW 1973 wołów biega MZapłacono
Adrian Dąbrowicz Wołów 1987 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA MZapłacono
Andrzej Szymoniak Wołów 1961 MZapłacono
Andrzej Bora Wroclaw 1948 WKB Piast W-w MNie zapłacono
SEBA CZAICKI Oleśnica 1977 sanit-clean.pl MZapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 KNie zapłacono
Wiesław Rejek Krobia 1955 MZapłacono
Paweł Gębalski Lubin 1978 OSP Krzeczyn Wielki MZapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 OSP Krzeczyn Wielki MZapłacono
Marcin Łysuniec Wołów 1982 Vege Runners MNie zapłacono
Elżbieta Botuszyn Grodowiec 1970 KNie zapłacono
Piotr Serafin Wołów 1978 MNie zapłacono
Tomasz Lechki Wołów 1973 Wołów Biega MZapłacono
Adam Synowiec Żmigród 1972 KB SUKCES ŻMIGRÓD MZapłacono
Małgorzata Synowiec Żmigród 1974 KB SUKCES ŻMIGRÓD KZapłacono
Monika Kryś Wołów 1975 KZapłacono
Dawid Kuchta Grabowno Wielkie 1990 MNie zapłacono
Grzegorz Jedynak Mojęcice 1976 MZapłacono
Krzysztof Winiarczyk Wołów 1982 MZapłacono
Grzegorz Wesołowski Wińsko 1988 MNie zapłacono
Sylwia Gołębiewska Świdnica 1975 KB SOBÓTKA KNie zapłacono
Szymon Gross Wołów 1978 MNie zapłacono
Jacek Gołębiewski Świdnica 1974 KB SOBÓTKA MNie zapłacono
Halyna Shchensna-Radzikovska Świdnica 1981 KB SOBÓTKA KNie zapłacono
Marian Stypuła Świdnica 1961 KB SOBÓTKA MNie zapłacono
Tomasz Przykucki Mrozów 1981 Piast Lutynia MNie zapłacono
Joanna Kozubal Wrocław 1974 Radio Wrocław KNie zapłacono
Janusz Kozubal Wrocław 1972 Radio Wrocław MNie zapłacono
Andrzej Bora Wroclaw 1948 WKB Piast W-w MNie zapłacono
Monika Nowicka Kępno 1991 KZapłacono
Bartosz Granat Wołów 1990 OSIR Wołów MNie zapłacono
Joanna Lorenc Wąsosz 1982 KZapłacono
Ryszard Śleboda Wołów 1944 WKB Piast Wrocław MZapłacono
Robert Śleboda WOŁÓW 1967 MZapłacono
RAFAŁ BARTOSIK wroclaw 1992 MZapłacono
Leszek Grygiel Wrocław 1969 Pro-Run Wrocław MZapłacono
Piotr Synowiec Żmigród 1998 KB SUKCES ŻMIGRÓD MZapłacono
Sylwiusz Syguła Wołow 1971 MZapłacono
Wojtek Jarocki Wołów 1987 MZapłacono
Jakub Kaczmarek Grodzisk Wlkp 1991 MNie zapłacono
Anna REPKA Bydgoszcz 1975 Lupus Team KZapłacono
Marek REPKA Bydgoszcz 1973 Lupus Team MZapłacono
Stanisław Siagło Wołów 1968 Wołów Biega MZapłacono
Jan Uruski Siedlisko 1956 Nowosolska Grupa Biegowa MZapłacono
Łukasz Kasztelaniec Wołów 1985 MZapłacono
ARKADIUSZ KOMOROWSKI Trzebnica 1995 Athletics Team Prusice MNie zapłacono
Grzegorz Wasiłek Wołów 1981 Wołów Biega MZapłacono
Tadeusz Lewandowski wrocław 1949 WKB PIASTWrocław MNie zapłacono
Arkadiusz Cytawa Wrocław 1971 KP PSP Wołów MZapłacono
Wiktor Janiszewski Milicz 1975 ATHLETICS TEAM PRUSICE MZapłacono
Tomasz Kozłowicz Wielka Lipa 1992 Athletics Team Prusice MZapłacono
Kamila Buchla Szklarska Poręba 1992 KZapłacono
Mirosław Zwoliński Wołów 1985 MZapłacono
Marcin Socha Wołów 1982 Brak MZapłacono
Karol Komorowski TRZEBNICA 1982 KB SUKCES ŻMIGRÓD MNie zapłacono
Ilona Cytawa Wrocław 1975 KP PSP Wołów KZapłacono
Roman Andrzejewski Wołów 1974 MNie zapłacono
Dariusz Janus Wołów 1971 MZapłacono
Grzegorz Charuk Wołów 1979 MZapłacono
Dominika Hawrysz Wołów 1994 KZapłacono
Nina Siwczyk Wołów 1979 KNie zapłacono
Kamilla Skorupska Wołów 1972 KZapłacono
Alicja Kaczmarska Brzeg Dolny 1997 KZapłacono
Dawid Lipowy Bukówiec Górny 1991 Wolsztyńska Akademia Biegowa MZapłacono
Jakub Kuczma Wrocław 1974 Wroclaw Marathon Team MNie zapłacono
Tomasz Zimny Brzeg Dolny 1980 MZapłacono
Marta Mazur Wołów 1988 KNie zapłacono
Marcin Szyndlar Wołów 1972 Wołów Biega MZapłacono
Ewa Sokołowska-Syguła Brzeg Dolny 1979 KZapłacono
Marek Wiącek Wrocław 1962 Team ASA biegiem po zdrowie MNie zapłacono
Leszek Syguła Brzeg Dolny 1978 MZapłacono
Grzegorz Pietruszka Brzeg Dolny 1981 MZapłacono
Marcin Obal Zduny 1982 KS KROTOSZ - KROTOSZYN MNie zapłacono
Roman Trocha Dzierżoniów 1963 ORIENTOP Wrocław MNie zapłacono
ADAM WIERZBICKI Lubin 1975 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Dawid Ratajczak Wrocław 1986 MZapłacono
natalia nagirnjak winnica 1991 ahilles leszno KNie zapłacono
wiktor nagirnjak WINNICA 1987 ahilles leszno MNie zapłacono
Justyna Lewicka Wrocław 1988 Wroclaw Marathon Team KZapłacono
Sławomir Pieczurowski WROCŁAW 1960 TEAM-LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW MNie zapłacono
Krzysztof Janusz Wołów 1982 MZapłacono
Oleksandr Labziuk Winnica 1978 Achilles Leszno, Klos MNie zapłacono
Oksana Meltsaieva Doneck 1975 KNie zapłacono
Michał Łynko GÓRA 1984 Wołów Biega MNie zapłacono
Dawid Rzeszowski Wrocław 1982 MNie zapłacono
Łukasz Rakowski Brzeg Dolny 1981 PCC SQUAD MZapłacono
Magdalena Rakowska Brzeg Dolny 1984 KZapłacono
Mirosław Nowak Wołów 1987 Wołów Biega MZapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KZapłacono
Roman Górak Legnica 1955 BBL Legnica MZapłacono
Edyta Tarkowska Chojnów 1981 KNie zapłacono
Dominik Tarkowski Chojnów 1980 MNie zapłacono
Piotr Brzeziński Wołów 1991 MZapłacono
RYSZARD PLESNER WOLÓW 1964 WOLÓW BIEGA MNie zapłacono
Marcin Maćkowiak Wołów 1982 brak MZapłacono
Mateusz Borzyński Wołów 1985 MZapłacono
Krzysztof Smolara Wińsko 1976 MZapłacono
Daniel Szerszeń Mojęcice 1977 MZapłacono
Joanna Kuczyńska Wołów 1972 WOŁÓW BIEGA KZapłacono
Tomasz Grzegorzewski Wołów 1976 MNie zapłacono
Piotr Rewak Wołów 1994 MZapłacono
Jakub Wojtaś Leszno 1988 MZapłacono
Dominik Żołądziejewski Wołów 1997 OSP KRZYDLINA WIELKA MZapłacono
Grzegorz wysopal warzęgowo 1975 Wołów biega MZapłacono
Tomasz Sobczyk Wrocław 1977 Team -LUKS ŻÓRAWINA-WROCŁAW MNie zapłacono
Krzysztof Małek Wołów 1968 Wołów Biega MZapłacono
Sebastian Smolara wroclaw 1980 MNie zapłacono
Oskar Janiszewski Milicz 2000 Gimnazjum Milicz MNie zapłacono
Aneta Kosarzycka Żmigród 1987 KB SUKCES ŻMIGRÓD KNie zapłacono
Hubert Sobczak rawicz 1987 KB Rawicz MNie zapłacono
Grzegorz Uramek Oborniki Śląskie 1974 MZapłacono
Jarosław Borkowski Wołów 1980 MZapłacono
Łukasz Pastuszka LEGNICA 1982 FITNESS PIEKARY LEGNICA MZapłacono
AUGUSTYN FABJAŃSKI WROCŁAW 1957 Aktywni Klecina MZapłacono
dariusz rawski bytków 1975 MNie zapłacono
Daniel Fydrych Bielawa 1977 Bielawska Akademia Biegania MNie zapłacono
Mariusz Tokarczyk Legnica 1973 Lew Legnica MNie zapłacono
andrzej kucab LUBIN 1966 MNie zapłacono
Grzegorz Żabińsk Trzebnica 1982 Lzs Trzebnica MNie zapłacono
Błażej Kolendowicz Wołów 1991 wołów MNie zapłacono
EWA ŁABUZ WROCŁAW 1955 WKB PIAST WROCŁAW KNie zapłacono
MAREK ŁABUZ WROCŁAW 1956 WKB PIAST WROCŁAW MNie zapłacono
Informacje:
  • Pełny regulamin zawodów dostępny na stronie: http://www.wolowbiega.com.pl/

 

  • Weryfikacja zawodników i wydawanie numerów startowych odbędzie się w Biurze Zawodów działającym w budynku klubu MKP Wołów w godz. 13.00 – 15.30.

 

  • Prawo startu w biegu mają osoby, które dnia 2 maja 2016r.będą miały ukończone 16 lat.

 

  • Opłata startowa płatna jest za pośrednictwem płatności elektronicznych. Osoby dokonujące opłaty startowej po 25 kwietnia 2015r. za pośrednictwem płatności elektronicznych, zobowiązuje się do przedstawienia w Biurze Zawodów dowodu wpłaty.

 Opłatę startową w kwocie 20 zł należy wpłacać na konto Stowarzyszenia „Wołów Biega", nr konta Bank PKO BP SA  : 13 1020 5242 0000 2802 0341 8506 z dopiskiem: „Bieg Flagi, imię i nazwisko”.

 

 

  • W przypadku nie wypełnienia się limitu miejsc, zgłoszenia przyjmowane będą również w biurze zawodów w dniu 2 maja 2016r. od godz. 13.00 – 15.30. Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 30 zł.

 

  • Kontakt do organizatora: tel. kom. 603 961 265.
II BIEG FLAGI NARODOWEJ - WOŁOWSKI CROSS
25.04.2016 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 44
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
I Charytatywny bieg w Gminie ZagrodnoZagrodno
Data wydarzenia:  
23.04.2016
11:00
Koniec zapisów:   
20.04.2016
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na I Charytatywny bieg w Gminie Zagrodno
23.04.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MNie zapłacono
Piotr Jasiński legnica 1986 Feniks Legnica MNie zapłacono
Ireneusz STRECKER ŻARY 1970 MNie zapłacono
Michał Jokiel Nowy Kościół 1987 OLAWS Złotoryja MNie zapłacono
KAZIMIERZ DUDEK ŚWIERZAWA 1948 niezrzeszony MNie zapłacono
Łukasz Kamiński Zagrodno 1985 MNie zapłacono
Bartosz Górecki BOLESŁAWIEC 1982 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Ewelina Wilk Złotoryja 1982 Olaws Złotoryja KNie zapłacono
Szymon Kuca Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MNie zapłacono
Małgorzata Kucharska złotoryja 1977 KNie zapłacono
Paulina Piendel ZŁOTORYJA 1994 OLAWS ZŁOTORYJA KNie zapłacono
MACIEJ HETMANN opole 1979 MNie zapłacono
Stanisław Bik Lubin 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Kuba Obolewicz Złotoryja 1999 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Jarosław Domański Świerzawa 1972 amator MNie zapłacono
Sławomir Gębicki Chojnów 1991 MNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Anna Stykała Chojnów 1978 KNie zapłacono
marlena Wiśniewska Warszawa 1974 KNie zapłacono
Paulina Dorsz ZŁOTORYJA 1989 KNie zapłacono
Wioletta Malec Małkinia Górna 1980 KNie zapłacono
Paulina Ciechocińska Złotoryja 1986 KNie zapłacono
KATARZYNA JĘDRYKA LUBIN 1984 KNie zapłacono
Jan KRUSZEWSKI Świerzawa 1946 Świerzawski Klub Lekkoatletyczny MNie zapłacono
Tomasz Florek Zgorzelec 1987 MNie zapłacono
Tomasz Głowacki Siechnice 1975 MNie zapłacono
Artur Niedźwiedzki lubin 1982 biegająca kasta miedziowego miasta MNie zapłacono
Anna Niedźwiedzka Lubin 1981 biegajaca kasta miedziowego miasta KNie zapłacono
Arkadiusz Cichoń Gryfów Śląski 1972 UKS-ZOiZ Gryfów Śląski MNie zapłacono
Sebastian Winiarski Jelenia Góra 1994 Muzyczne Radio MNie zapłacono
Malgorzata światłoń chojnów 1989 łączka team legnica KNie zapłacono
Krzysztof Zielonka Chojnów 1992 MNie zapłacono
Romek Kałkowski Wrocław 1988 Cudowianki.pl MNie zapłacono
Agata Zalewska Raciborowice Górne 1981 KNie zapłacono
Piotr Korczak Zagrodno 1971 playmaker.edu.pl MNie zapłacono
Elżbieta Bernasiewicz Chojnów 1968 KNie zapłacono
Paweł Buchowski Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Maciej Wolski Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Agata Ziębora Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Dominika Wujda Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Aneta Kasprzyk Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Krzysztof Jankowski Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Joanna Koszelowska Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Paula Matuszewska Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Dominik Rutyna Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Marta Kozłowska Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Aniela Michaluk Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Jakub Gibes Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Daniel Kasprzak Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Wiktoria Kłacz Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Kacper Kunecki Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Maciej Słoński Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie MNie zapłacono
Magdalena Sadlak Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Martyna Pianka Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Klaudia Czernatowicz Zagrodno 1999 Gimnazjum w Zagrodnie KNie zapłacono
Bogusław Winter Krotoszyce 1953 Amator MNie zapłacono
Marcin Chrobak Zagrodno 1983 MNie zapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KNie zapłacono
Iwona Chrobak Zagrodno 1997 KNie zapłacono
Marcin Chrobak Zagrodno 1983 MNie zapłacono
Katarzyna Sobków Olszanica 1986 KNie zapłacono
Grzegorz Bardowski Zagrodno 1986 MNie zapłacono
Tomasz Wojdyno Złotoryja 1980 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Katarzyna Olbrych Chojnów 1982 KNie zapłacono
Malwina Rząsa Chojnów 1985 KNie zapłacono
Rafał Oleś Szczytnica 1982 Maratończyk Szczytnica MNie zapłacono
Iga Landsberg-Korzystko Złotoryja 1979 KNie zapłacono
Monika Głowacka Siechnice 1978 KNie zapłacono
Roman Górak Legnica 1955 BBL Legnica MNie zapłacono
I Charytatywny bieg w Gminie Zagrodno
23.04.2016 (zł35.00)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 8, LegnicaLegnica
Data wydarzenia:  
05.03.2016
11:00
Koniec zapisów:   
03.03.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 8, Legnica
05.03.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
HENRYK AMBROSIEWICZ LEGNICA 1949 KB LEW LEGNICA MNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Małgorzata Wiktorska Złotoryja 1978 olaws złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka Złotoryja 2004 olaws złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dominik Skórka Złotoryja 2002 olaws złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 olaws złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marcin Seweryniak Legnica/Chojnów 1978 Manchester United Supporters Club Poland MNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
KATARZYNA JĘDRYKA Lubin 1984 KNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
JOANNA BOCZNIOWICZ Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Piotr Bidziński Lubin 1984 Run4Fan MNie zapłacono
JAROSŁAW WIŚNIEWSKI LUBIN 1979 BKMM MNie zapłacono
ryszard folc jawor 1957 kb tkkf jaworzanie MNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MNie zapłacono
Arkadiusz Smolikowski Kunice 1967 MNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Stanisław Luboński Legnica 1948 Klub Turystyki Pieszej Sznurówa MNie zapłacono
Piotr Bidziński Lubin 1984 RUN4FUN MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Krzysztof Wala Jawor 1974 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Aneta Jaworowska Złotoryja 1975 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Ewa Kurek Złotoryja 1980 KNie zapłacono
Ewa Krojcig Jawor 1980 KNie zapłacono
Sebastian Filipiak Lipa 1978 MNie zapłacono
Krystian Trzmielewski Legnica 1986 Goggle Pro Active Eyewear Team MNie zapłacono
KAZIMIERZ DUDEK VIANDEN /Luxemburg 1948 niezrzeszony MNie zapłacono
JAN KRUSZEWSKI Świerzawa 1946 Świerzawskie Stowarzyszenie Lekkoatletyczne MNie zapłacono
ANDRZEJ CUKROWSKI ZŁOTORYJA 1975 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Druzyna Szpiku Sitech KNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MNie zapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MNie zapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
JACEK MAŃCZAK LUBIN 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
EWA GŁOWACKA GŁOGÓW 1982 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM KNie zapłacono
AMELIA GŁOWACKA GŁOGÓW 2003 PIAST GŁOGÓW KNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MNie zapłacono
Marcin Owczarek Lubin 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB LEW LEGNICA MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB LEW LEGNICA MNie zapłacono
Paweł Florek Jawor 1976 Szybcy i Wściekli MNie zapłacono
Anna Gawron Jawor 1975 Szybcy i Wścielki KNie zapłacono
Ewelina Krawczyk Polkowice 1986 KNie zapłacono
Michał Wyspal Polkowice 1986 MNie zapłacono
Łukasz Kubiak Głogów 1984 MNie zapłacono
Rafał Kulczycki LUBIN 1976 MNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 KNie zapłacono
ANITA PIEŃKO lubin 1984 :) KNie zapłacono
Mieczysław Nazarewicz Legnica 1969 NGB Korona Legnica MNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 OSP Krzeczyn Wielki MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin 

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko, bieg

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 8, Legnica
05.03.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 287
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 7, Nowa SólNowa Sól
Data wydarzenia:  
28.02.2016
11:00
Koniec zapisów:   
25.02.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 7, Nowa Sól
28.02.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Robert Hetner Nowa Sol 1981 MNie zapłacono
Teresa Hetner Nowa Sol 1982 LGD kraina lasow i jezior Siedlisko KNie zapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Agata Swoboda Nowa Sol 1981 KNie zapłacono
sylwia wojtasik Nowa sól 1974 KNie zapłacono
ALEKSANDRA CHRÓŚCIEL NOWA SÓL 1980 ASTRA NOWA SÓL KNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 KNie zapłacono
Dalena Kuźma Sława 1980 ZABIEGANI KNie zapłacono
Łukasz Kuźma Sława 1977 ZABIEGANI MNie zapłacono
Joanna Sacha Sława 1978 Żabiegani KNie zapłacono
Remigiusz Bachorski Ciosaniec 1984 Zabiegani Sława MNie zapłacono
Lidia Szumska Sława 1976 Zabiegani Sława KNie zapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Druzyna Szpiku Sitech KNie zapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MNie zapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MNie zapłacono
Bogumiła Brykalska NOWA SÓL 1971 KNie zapłacono
Jan Uruski Siedlisko 1956 Nowosolska Grupa Biegowa MNie zapłacono
Marzena Sulejewska Sława 1973 Zabiegani Sława KNie zapłacono
Justyna Kotkowiak Sława 1985 Zabiegani Sława KNie zapłacono
Krzysztof Jaworski Nowa Sól 1982 The Running Man MNie zapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
JOANNA BOCZNIOWICZ Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 MNie zapłacono
Sławomir Podbucki Ścinawa 1978 Start Ścinawa KNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
Mariusz Ratajczak Nowa Sól 1975 MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Łukasz Kubiak Głogów 1984 MNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI Głogów 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
Amelia Głowacka Głogów 2003 Piast Głogów KNie zapłacono
Jacek Mańczak Lubin 1974 MTS Drużyna Szpiku KGHM MNie zapłacono
Szczepan Kogut Żagań 1978 JW 2649 Żagań MNie zapłacono
Szczepan Kogut Żagań 1978 JW 2649 Żagań MNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr Wojtkiewicz Nowa Sól 1987 MNie zapłacono
Piotr Wojtkiewicz Nowa Sól 1987 MNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MNie zapłacono
Katarzyna Sobczak Nowa Sól 1979 KNie zapłacono
Roman Pokidan Nowa Sol 1963 MNie zapłacono
Adam Sulejewski Sława 1998 Zabiegani Sława MNie zapłacono
ANDRZEJ CUKROWSKI ZŁOTORYJA 1975 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Aneta Jewdokimow - Kłonica Siedlisko 1983 KNie zapłacono
Nikola Kłonica Siedlisko 2005 UKS Olimp Judo Nowa Sól KNie zapłacono
Marzena Krawczyk Nowe Miasteczko 1974 KNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 OSP KRZECZYN WIELKI MNie zapłacono
Daniel Markowiak Nowa Sól 1985 MNie zapłacono
Arkadiusz Wullrich Nowa SÓl 1985 MNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 KNie zapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 MNie zapłacono
ANITA PIEŃKO LUBIN 1984 :) KNie zapłacono
Marek Dubeltówka Modrzyca 1986 MNie zapłacono
Robert Salamończyk Nowa Sól 1967 MNie zapłacono
Agnieszka Ławniczek Nowa Sól 1976 KNie zapłacono
Remigiusz Ławniczek Nowa Sól 1975 MNie zapłacono
Mateusz Swoboda Nowa sól 2004 KKS Nowa Sól MNie zapłacono
KATARZYNA KOWALSKA NOWA SÓL 1975 KNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin 

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko, bieg

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 7, Nowa Sól
28.02.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 282
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 6, ŚcinawaŚcinawa
Data wydarzenia:  
21.02.2016
11:00
Koniec zapisów:   
18.02.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 6, Ścinawa
21.02.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Marcin Seweryniak Chojnów Legnica 1978 Manchester United Supporters Club Poland MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
henryk ambrosiewicz legnica 1949 kb lew legnica MNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 KNie zapłacono
Krystian Nauka Ścinawa 1985 MNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Daria Dy, Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
GRZEGORZ PLEBANEK WROCŁAW 1959 MNie zapłacono
Jarosław WIŚNIEWSKI LUBIN 1979 BKMM MNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 OSP Krzeczyn Wielki MNie zapłacono
Bogusław Chamielec LUBIN 1967 A Emeryt Biega MNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 Chleb Ze Smalcem MNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 KNie zapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 MNie zapłacono
ANITA PIEŃKO LUBIN 1984 KNie zapłacono
Marcin Kowalik Ścinawa 1982 MNie zapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
Amelia Głowacka Głogów 2003 Piast Głogów KNie zapłacono
Kamil Wrona Jawor 1996 MNie zapłacono
Grzegorz Siwiec Lubin 1985 Stowarzyszenie Boks Lubin MNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 Olaws Złotryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr WILCZYŃSKI Raciborowice Górne 1967 MNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI Głogów 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Anna Zaczyńska Lubin 1979 KGHM Metraco Polkowice KNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 Łączka Team Legnica MNie zapłacono
Krzysztof Skiba Polkowice 1960 ZG Polkowice-Sieroszowice/ KS Metraco Polkowice MNie zapłacono
JACEK MAŃCZAK LUBIN 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Michał Odachowski Lubin 1979 Bkmm MNie zapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Druzyna Szpiku Sitech KNie zapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MNie zapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Krzysztof Wala Jawor 1974 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Małgorzata Sutor Lubin 1966 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Radosław Sutor Lubin 2001 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Łukasz Kubiak Głogów 1984 MNie zapłacono
Marta Górniak-Czech Ścinawa 1983 KNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
Rafał Kulczycki LUBIN 1976 MNie zapłacono
Piotr Bidziński Lubin 1984 Run4Fun MNie zapłacono
Przemysław Napora Lubin 1985 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MNie zapłacono
kamil jowik wałbrzych 1977 SWB MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin 

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko, bieg

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 6, Ścinawa
21.02.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 294
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 5, ZłotoryjaZłotoryja
Data wydarzenia:  
14.02.2016
11:00
Koniec zapisów:   
11.02.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 5, Złotoryja
14.02.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
ads ads ad 2007 ad MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Tomasz Łoziński Złotoryja 1978 MNie zapłacono
Aneta Jaworowska Złotoryja 1975 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz LUBIN 1980 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Tomasz Woś Krzeczyn Wielki 1997 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 OLAWS ZŁOTORYJA KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Marcin Nalepka Wleń 1995 MLKS Rakowice MNie zapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Andrzej Cukrowski Złotoryja 1975 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marcin Seweryniak Chojnów 1978 Manchester United Supportes Club Poland MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Przemysław Napora Lubin 1985 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 Łączka Team Legnica MNie zapłacono
Joanna Boczniowicz Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KNie zapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 KNie zapłacono
Anna Michalak Złotoryja 1975 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Bogusław CHAMIELEC LUBIN 1967 A Emeryt Biega MNie zapłacono
Piotr Wilczyński Tomaszow Boleslawiecki 1967 MNie zapłacono
Szymon Kuca Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Jakub Kocyła Złotoryja 2003 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB Lew Legnica MNie zapłacono
damian gmyrek Lubin 1983 ZG RUDNA MNie zapłacono
Artura Walkowiak Lubin 1976 MNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Magdalena Walkowiak Lubin 1980 KNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Agnieszka Walska-Pieróg Prochowice 1987 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Małgorzata Wiktorska Złotoryja 1978 olaws złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka Złotoryja 2004 olaws złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dominik Skórka Złotoryja 2002 olaws złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 olaws złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Krzysztof Dobrzyński Chocianów 1976 KB Zdyszaaani Chocianów MNie zapłacono
Katarzyna Niewdana Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Małgorzata Kucharska Złotoryja 1977 KNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 Złoty Ryj Team MNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
Łukasz Kamiński Zagrodno 1985 Stanley Black&Decker Running Team MNie zapłacono
Paulina Dorsz Złotoryja 1989 KNie zapłacono
ryszard folc jawor 1957 MNie zapłacono
Marta Kołodziej Złotoryja 1990 KNie zapłacono
Łukasz Kubiak Głogów 1984 MNie zapłacono
Daniel Krzeczkowski Legnica 1980 Feniks Legnica MNie zapłacono
Marcin Owczarek Lubin 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Sebastian Filipiak Lipa 1978 MNie zapłacono
kamil jowik wałbrzych 1977 swb MNie zapłacono
Jolanta Falkowska Bądzów 1960 - KNie zapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MNie zapłacono
Rafał Kulczycki LUBIN 1976 MNie zapłacono
Małgorzata Jarka Lubin 1976 KNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MNie zapłacono
Marcin PAWŁOWSKI Złotoryja 1982 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Krzysztof Wala Jawor 1974 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin 

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko, bieg

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 5, Złotoryja
14.02.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 285
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 4, RujaRuja
Data wydarzenia:  
07.02.2016
11:00
Koniec zapisów:   
04.02.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 4, Ruja
07.02.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI PROCHOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KNie zapłacono
Andrzej Rokita Środa Śl 1967 MNie zapłacono
Bogusław CHAMIELEC LUBIN 1967 A Emeryt Biega/Lubin MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Stanisław Bik LUBIN 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Przemysław Bik Lubin 2003 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Małgorzata Wiktorska ZŁOTORYJA 1978 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka ZŁOTORYJA 2004 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dominik Skórka ZŁOTORYJA 2002 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Adam Skórka ZŁOTORYJA 1974 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 OLAWS ZŁOTORYJA KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Łukasz Kubiak Głogów 1984 MNie zapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Jarosław Wiśniewski LUBIN 1979 MNie zapłacono
Paweł Rudyk Rudna 1991 PSP Lubin MNie zapłacono
Patryk Zdanowski Chojnów 1991 PSP Lubin MNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI GŁOGÓW 1978 MTS-DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
TOMASZ Niwisiewicz Lubin 1980 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 KNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 MNie zapłacono
Magdalena Senenko Lubin 1988 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Sylwia Majewska LUBIN 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Michał Odachowski Lubin 1979 Bkmm MNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Aneta Jaworowska Złotoryja 1975 KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Andrzej Cukrowski Złotoryja 1975 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Jakub Kocyła Złotoryja 2003 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Sebastian Filipiak lipa 1978 MNie zapłacono
Grzegorz Mech Lubin 1982 MNie zapłacono
MAREK PIASTOWSKI PROCHOWICE 1985 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Anna Zaczyńska Lubin 1979 KGHM Metraco Polkowice KNie zapłacono
Krzysztof Skiba Polkowice 1960 ZG Polkowice-Sieroszowice / KGHM Metraco Polkowice MNie zapłacono
Maksymilian Czaja Złotoryja 1992 MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Franciszek Moszyński Legnica 1985 MNie zapłacono
Krzysztof Wala Jawor 1974 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Ewa Moszyńska Legnica 1988 KB LEW Legnica KNie zapłacono
Joanna Boczniowicz Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Adam Morawski Lubin 1986 KLAMPKAM MNie zapłacono
Marcin Uciński Lubin 1975 VTX Polska MNie zapłacono
ROBERT MIERZWIAK TYNIEC LEGNICKI 1974 MNie zapłacono
Drogosz Andrzejewski Lubin 1986 MNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 KNie zapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 MNie zapłacono
Dominik Wujtak Lubin 1983 MNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 Chleb ze Smalcem Team MNie zapłacono
Anna Kadłubowska Lubomierz 1996 MLKS Rakowice KNie zapłacono
Marcin Owczarek Lubin 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
ANITA PIEŃKO Lubin 1984 :) KNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Piotr Kląskała Chojno 1990 MNie zapłacono
Marcin Seweryniak Legnica 1978 Manchester United MNie zapłacono
Tomasz Seweryniak Wrocław 1971 AWF MNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
artur niedzwiedzki lubin 1982 biegajaca kasta miedziowego miasta MNie zapłacono
Anna niedzwiedzka lubin 1981 biegajaca kasta miedziowego miasta KNie zapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MNie zapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 RUZYNA SZPIKU SITECH KNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MNie zapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MNie zapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KNie zapłacono
Rafał Kulczycki LUBIN 1976 MNie zapłacono
Grzegorz Groch Lubin 1979 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Paweł Sekuła LUBIN 1983 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin 

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko, bieg

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - Bieg 4, Ruja
07.02.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 270
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 3, Chocianów
Data wydarzenia:  
30.01.2016
11:00
Koniec zapisów:   
28.01.2016
20:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 3, Chocianów
30.01.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Tomasz NIWISIEWICZ Lubin 1980 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
KATARZYNA JĘDRYKA Lubin 1984 AGRAFKA BUTIK KNie zapłacono
Anna Zaczyńska Lubin 1979 KS Metraco Polkowice KNie zapłacono
Krzysztof Skiba Polkowice 1960 ZG Polkowice-Sieroszowice/ KS Metraco Polkowice MNie zapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS- Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
Amelia Głowacka Głogów 2003 PIAST Głogów KNie zapłacono
Jacek Mańczak Lubin 1974 MTS - Drużyna Szpiku KGHM MNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MNie zapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI KWIATKOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KNie zapłacono
JAROSŁAW WIŚNIEWSKI LUBIN 1979 ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE MNie zapłacono
PIOTR OLEJNICZAK GŁOGÓW 1969 CSGT GŁOGÓW MNie zapłacono
URSZULA OLEJNICZAK GŁOGÓW 1998 CSGT GŁOGÓW KNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI GŁOGÓW 1978 MTS-DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Anna Kadłubowska Lubomierz 1996 MLKS Rakowice KNie zapłacono
Angelika Janczak legnica 1973 KNie zapłacono
Mateusz Łukowicz Lubin 1991 MNie zapłacono
Sebastian Filipiak lipa 1978 MNie zapłacono
Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Ścinawa 1992 Ewangeliczni Biegają / SklepBiegacza.pl MNie zapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
Stanisław Jaworski RUJA 1962 KB LEW Legnica MNie zapłacono
Łukasz Kubiak Glogów 1984 MNie zapłacono
Agnieszka Walska-Pieróg Prochowice 1987 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Katarzyna Niewdana Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Małgorzata Wiktorska Złotoryja 1978 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka Złotoryja 2002 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dominik Skórka Złotoryja 2002 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka Złotoryja 2004 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Mariusz Polański Złotoryja 1975 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
piotr senenko lubin 1977 MNie zapłacono
Dominik Wujtak Lubin 1983 MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
Piotr Galuszka Chocianów 1979 MNie zapłacono
Marcin Seweryniak Legnica 1978 Manchester United MNie zapłacono
SŁAWOMIR PODBUCKI Ścinawa 1978 Start Ścinawa MNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 MNie zapłacono
Szymon Lewandowski Przemków 1997 MNie zapłacono
Łukasz Kamiński Zagrodno 1985 MNie zapłacono
adam starego bolesławiec 1958 klub biegacza bolesławiec MNie zapłacono
artur niedzwiedzki lubin 1982 biegajaca kasta miedziowego miasta MNie zapłacono
Anna niedzwiedzka lubin 1981 biegajaca kasta miedziowego miasta KNie zapłacono
Michał Odachowski Lubin 1979 Bkmm MNie zapłacono
Grzegorz Jankowski Jaczów 1972 KGHM PM Z.G Polowice-Sieroszowice MNie zapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Martyna Cichoń Lubin 2000 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
Grzegorz Mech Lubin 1982 MNie zapłacono
Sebastian Grodecki CHOCIANÓW 1978 KB Zdyszaaani Chocianów MNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Andrzej Jackiewicz Ogrodzisko 1970 MNie zapłacono
Jan Bielawski Scinawa 1964 START SCINAWA MNie zapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 Stowarzyszenie Osób z Pozytywną Energią Ścinawska Grupa Nordic Walking MNie zapłacono
KAZIMIERZ DUDEK ŚWIERZAWA 1948 niezrzeszony MNie zapłacono
Joanna Boczniowicz PROCHOWICE 1979 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Bogusław Winter Krotoszyce 1953 Amator MNie zapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Drużyna Szpiku Sitech KNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MNie zapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KNie zapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MNie zapłacono
Marta Kołodziej Złotoryja 1990 KNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Anna Dubińska Lubin 1986 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA KNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Sylwia Majewska Lubin 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Kornel Balinowski Nowa Sól 1982 NOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWA MNie zapłacono
Drogosz Andrzejewski Lubin 1986 MNie zapłacono
Paweł Sekuła LUBIN 1983 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Bogusław Chamielec LUBIN 1967 A Emeryt Biega/Lubin MNie zapłacono
Marek Piastowski Prochowice 1985 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
Waldemar Socha Bolesławiec 1977 mSport RCS Team MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Marcin PAWŁOWSKI Złotoryja 1982 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KNie zapłacono
Andrzej Cukrowski Złotoryja 1975 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 MNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 MNie zapłacono
Małgorzata Kucharska Złotoryja 1977 KNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 Olaws Złotryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Szymon Kuca Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Jarosław Szczucki Legnica 1968 niezrzeszony MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB LEW LEGNICA MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB LEW LEGNICA MNie zapłacono
Krzysztof Dobrzyński Chocianów 1976 KB Zdyszaaani MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Krzysztof Wala Jawor 1974 KB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 MNie zapłacono
Małgorzata Dobrowolska Lubin 1980 KNie zapłacono
Michał Kumor Głogów 1980 Głogów MNie zapłacono
Damian Gmyrek Lubin 1983 ZG RUDNA MNie zapłacono
Magdalena Senenko Lubin 1988 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Patrycja Rozmus Lubin 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Rafał Juszczak Chocianów 1987 MNie zapłacono
Mieczysław Nazarewicz Legnica 1969 NGB KORONA Legnica MNie zapłacono
Przemysław Napora Lubin 1985 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Grzegorz Groch Lubin 1979 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 AGRAFKA KNie zapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 AGRAFKA MNie zapłacono
ANITA PIEŃKO LUBIN 1984 BIEG DLA EWY :) KNie zapłacono
Michał Kołodziej Złotoryja 1988 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Maciej Franc Chocianow 1993 MNie zapłacono
MAŁGORZATA DUDEK Vianden 1976 niezrzeszona KNie zapłacono
Małgorzata Sutor Lubin 1966 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Radosław Sutor Lubin 2001 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Małgorzata Jarka Lubin 1976 KNie zapłacono
Marcin Uciński Lubin 1975 VTX Polska MNie zapłacono
Rafał Kulczycki Lubin 1976 MNie zapłacono
Robert Marciniak Lubin 1985 MNie zapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 3, Chocianów
30.01.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 233
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 2, Iwiny51.216901, 15.723333
Data wydarzenia:  
09.01.2016
11:00
Koniec zapisów:   
07.01.2016
22:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 2, Iwiny
09.01.2016
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Adam Morawski Lubin 1986 KLAMPKAM MNie zapłacono
Sebastian filipiak lipa 1978 MZapłacono
JAROSŁAW WIŚNIEWSKI LUBIN 1979 ZG Polkowice-Sieroszowice MNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MZapłacono
Marcin Seweryniak Legnica 1978 Manchester United MNie zapłacono
Grzegorz Krajewski Legnica 1982 4K Legnica MNie zapłacono
Tomasz Woś Lubin 1997 OSP Krzeczyn Wileki MZapłacono
Bogusław CHAMIELEC LUBIN 1967 A Emeryt Biega/Lubin MNie zapłacono
Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Ścinawa 1992 Ewangeliczni Biegają / SklepBiegacza.pl MZapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MZapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KZapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI KWIATKOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
Agnieszka Walska-Pieróg Prochowice 1987 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Aneta Jaworowska Złotoryja 1975 KNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 AGRAFKA Butik ul. Parkowa 4b MZapłacono
Ewelina Niwisiewicz Lubin 1985 AGRAFKA Butik ul. Parkowa 4b KNie zapłacono
Katarzyna Jędryka Lubin 1984 AGRAFKA Butik ul. Parkowa 4b KNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI Głogów 1978 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 Stowarzyszenie Osób z Pozytywną Energią Ścinawska Grupa Nordic Walking MNie zapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KNie zapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 olaws złotoryja MNie zapłacono
Małgorztat Wiktorska Złotoryja 1978 olaws złotoryja KNie zapłacono
Dominik Skórka złotoryja 2000 olaws złotoryja KNie zapłacono
Katarzyna Skórka złotoryja 2000 olaws złotoryja KNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MNie zapłacono
DOMINIK WUJTAK Lubin 1983 MNie zapłacono
MIROSŁAW WIDZIEWICZ ZŁOTORYJA 1962 MKS AURUM-KOBUD ZŁOTORYJA MNie zapłacono
WŁODZIMIERZ RAPACKI LEGNICA 1960 MNie zapłacono
Małgorzata Sutor Lubin 1966 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Radosław Sutor Lubin 2000 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 BBL Legnica MZapłacono
Katarzyna Niewdana Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Jakub Obolewicz Złotoryja 1999 Olaws Zlotoryja MNie zapłacono
rafas srokowski Legnica 2006 Feniks MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Waldemar Socha Bolesławiec 1977 UKS Tukan Iwiny MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
SZYMON PIĘDEL ZŁOTORYJA 1977 MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
KAZIMIERZ DUDEK ŚWIERZAWA 1948 niezrzeszony MNie zapłacono
Krzysztof Dmuchowski Bolesławiec 1986 MNie zapłacono
Grzegorz Mech Lubin 1982 MZapłacono
Marcin Nalepka Wleń 1995 MLKS Rakowice MNie zapłacono
Bogusław Winter Krotoszyce 1953 Amator MNie zapłacono
adam starego bolesławiec 1958 klub biegacza bolesławiec MNie zapłacono
artur niedzwiedzki lubin 1982 biegajaca kasta miedziowego miasta MNie zapłacono
Anna niedzwiedzka lubin 1981 biegajaca kasta miedziowego miasta KNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Kamila Żołędziewska Lubin 1987 KNie zapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
JAN BIELAWSKI ŚCINAWA 1964 START ŚCINAWA MNie zapłacono
Grzegorz Dym Lubin 1979 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Daria Dym Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Krzysztof Dobrzyński Chocianów 1976 KB Zdyszaani Chocianów MZapłacono
Paweł Sekuła Lubin 1983 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Joanna Boczniowicz Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Sylwia Majewska Lubin 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Maciej Czaplicki Bolesławiec 1989 MNie zapłacono
Przemysław Napora Lubin 1985 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marek Piastowski Prochowice 1985 MZapłacono
Stanisław Bik Lubin 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Przemysław Bik Lubin 2003 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Aleksy Kołodziej ZŁOTORYJA 1963 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 KNie zapłacono
Michał Kołodziej Złotoryja 1988 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
SZCZEPAN MIĄZEK LUBIN 1946 Emeryci ZG Lubin MNie zapłacono
Damian Duda Legnica 1978 MNie zapłacono
ANDRZEJ ROKITA Środa Śl 1967 MNie zapłacono
Dawid Szkodziński Legnica 1998 Feniks Legnica MNie zapłacono
Anna Dubińska Lubin 1986 KNie zapłacono
Martyna Cichoń Lubin 2000 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 MZapłacono
Łukasz Jadachowski Lubin 1984 AGRAFKA Butik MNie zapłacono
WOJCIECH BRZEŻIŃSKI ŚCINAWA 1962 START ŚCINAWA MNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 KZapłacono
ANNA JÓZEFIAK LEGNICA 2002 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA KNie zapłacono
Jarek Ziemkiewicz Rudna 1976 2 kroki do mety MZapłacono
Piotr Ziemkiewicz Rudna 2006 2 kroki do mety MZapłacono
Małgorzata Dobrowolska Lubin 1980 KNie zapłacono
Piotr Majewski Lubin 1984 Zakłady Gornicze Lubin MNie zapłacono
DARIUSZ KWAŚNIK LUBIN 1963 MTS DRUŻYNA DZPIKU KGHM MZapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MZapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Drużyna Szpiku Sitech KZapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MZapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KZapłacono
Mateusz Madej Wilczy Las 1991 UKS Orientpark Iwiny MNie zapłacono
Sebastian Grodecki Chocianów 1978 KB Zdyszaaani Chocianów MNie zapłacono
Magdalena Senenko Lubin 1988 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Dariusz Pachnik Lubków 1969 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
piotr senenko lubin 1977 MNie zapłacono
Maciej Dawidziuk Złotoryja 1979 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Sławomir Podbucki Ścinawa 1978 Start Ścinawa MNie zapłacono
Anna Zaczyńska Lubin 1979 KS METRACO Polkowice KNie zapłacono
Krzysztof SKIBA Polkowice 1960 ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE/ KS METRACO Polkowice MNie zapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 KB LEW Legnica MNie zapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Łukasz Król Bolesławiec 1988 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Grzegorz Groch Lubin 1979 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Patrycja Rozmus Lubin 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Marek Wojnowicz Lubków 1992 Orientpark.pl MNie zapłacono
Marcin PAWŁOWSKI Złotoryja 1982 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Maksymilian Czaja złotoryja 1992 MNie zapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
Jarek Łuniewski Legnica 1980 Gwizdek Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Piotr Witkowski Złotoryja 1979 MNie zapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
GRZEGORZ WOZNIAK Lubin 1979 MNie zapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
Małgorzata Szeliga Raciborowice 1993 UKS Orientpark Iwiny KNie zapłacono
Grzegorz Karankiewicz Legnica 1981 Łączka Team Legnica MNie zapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MZapłacono
Mariusz Polański Złotoryja 1975 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Mikołaj Gapiński Tomaszów Bolesławiecki 2001 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Mateusz Łukowicz Lubin 1991 MNie zapłacono
Krzysztof Konik Boleslawiec 1986 MNie zapłacono
JACEK MAŃCZAK LUBIN 1974 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Jakub Kocyła Złotoryja 2003 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Marcin Uciński Lubin 1975 VTX Polska MNie zapłacono
Tomasz Marut Lwówek Śląski 1999 MLKS Rakowice MNie zapłacono
Martyna Izworska Lwówek Śląski 2002 MLKS Rakowice KNie zapłacono
Radosław Popieliński Bolesławiec 1976 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Maciej Lisowicz Lubin 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Tomasz Konik Boleslawiec 1980 MNie zapłacono
Sławomir Dul Bolesławiec 1980 MNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MZapłacono
Michał Odachowski Lubin 1979 Bkmm MNie zapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 Biegam Bez Spiny MNie zapłacono
Amelia Głowacka Głogów 2003 PIAST Głogów KNie zapłacono
Tadeusz Szołucha Legnica 1958 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Marcin Kobeluszczyk Iwiny 1991 MNie zapłacono
Piotr Skorupiński Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Katarzyna Skorupińska Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec KNie zapłacono
Robert Rynia Iwiny 1979 MNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 MNie zapłacono
Wojciech Pachnik Raciborowice 1991 UKS Orientpark Iwiy/ZG Polkowice-Sieroszowice MNie zapłacono
Joanna Łukasik Lwówek Śląski 1970 MLKS Rakowice KNie zapłacono
Grzegorz Jankowski Jaczów 1972 KGHM PM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICE MNie zapłacono
Michal Kalata Swietoszow 1988 10BKPanc MNie zapłacono
Agnieszka Kalata Swietoszow 1990 43WOG Swietoszow MNie zapłacono
Mariusz Plesinski Swietoszow 1973 10BKPanc MNie zapłacono
Krzysztof Mosiądz Bolesławiec 1982 BTS Bolesławiec MNie zapłacono
Monika Lachowska Bolesławiec 1980 Klub Biegacza Bolesławiec KNie zapłacono
Przemysław Lachowski Bolesłąwiec 1977 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Piotr Rydz Bolesławiec 1979 - MNie zapłacono
Maciej Kalawski Bolesławiec 1983 Klub Biegacza Bolesławiec MNie zapłacono
Mateusz Dmuchowski Bolesławiec 1997 MNie zapłacono
Mateusz Dmuchowski Bolesławiec 1997 MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

!!!UWAGA!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAPISU W DNIU ZAWODóW.

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko

 

!!!!UWAGA!!!!!

!!!!ZAPISY NA BIEG DZIECI NA 1km oraz 3km będzie przeprowadzany w dniu zawodów!!!!!!

 

 

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 2, Iwiny
09.01.2016 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 199
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 1, PielgrzymkaPielgrzymka
Data wydarzenia:  
19.12.2015
11:00
Koniec zapisów:   
17.12.2015
22:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 1, Pielgrzymka
19.12.2015
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Anna Zaczyńska Lubin 1979 KS Metraco Polkowice KNie zapłacono
Agnieszka Pietrucha Legnica 1985 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 Stowarzyszenie Osób z Pozytywną Energią Ścinawska Grupa Nordic Walking MZapłacono
Franciszek Moszyński legnica 1985 MNie zapłacono
Ewelina Wilk Złotoryja 1982 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Arkadiusz Szlendak LUBIN 1990 ZG LUBIN Start Scinawa MNie zapłacono
Krzysztof Skiba Polkowice 1960 ZG Polkowice-Sieroszowice MNie zapłacono
Ewa Moszyńska Legnica 1988 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Krzysztof Tomczyk Lubin 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Julita Krzywicka Głogów 1988 KNie zapłacono
Marcin Nalepka Wleń 1995 MLKS Rakowice MNie zapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Jakub Kocyła Złotoryja 2003 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Paweł Stefanek Rudna 1975 Biegnę dla Kamila www.stefanek-lubin.pl/ MZapłacono
Małgorzata Sutor Lubin 1966 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Radosław Sutor Lubin 2001 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Przemysław Napora Lubin 1985 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaZapłacono
sławomir podbucki ścinawa 1978 start ścinawa MNie zapłacono
Paweł Żywicki Lutynia 1987 Piast Lutynia MNie zapłacono
Grzegorz Jankowski Jaczów 1972 MNie zapłacono
Magdalena Senenko Obora 1988 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Sylwia Majewska LUBIN 1980 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Krystian Kozlowski Wyk auf Föhr 1985 OLAWS Zlotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
DOMINIK KOMENDACKI Głogów 1978 MTS-DRUŻYNA SZPIKU KGHM MZapłacono
Ewelina Kordysz Lubin 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Dariusz Fedorowicz Niechlów 1985 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MZapłacono
Piotr Balul Lubin 1978 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MZapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Maciej Lisowicz Lubin 1985 MNie zapłacono
Dominik Wujtak Lubin 1983 MZapłacono
Tomasz Łuszczakiewicz Lubin 1976 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Grzegorz Kumiszczo Głogów 1950 niezrzeszony-emeryt MNie zapłacono
Krzysztof Matysiak Lubin 1981 MNie zapłacono
Kamil Majewski Lubin 2000 Gimnazjum nr 4 Lubin / Virtus Dachy Lubin MNie zapłacono
Sławomir Majewski Lubin 1978 Virtus Dachy Lubin MNie zapłacono
Maciej Danis Chocianów 1987 KB Zdyszaaani Chocianów MZapłacono
Tobiasz Belgrau Lubin 1997 MLKS Sokół Lubin MNie zapłacono
DANIEL DĄBROWSKI LUBIN 1977 MNie zapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 AGRAFKA BUTIK Lubin ul. Parkowa 4b MNie zapłacono
KATARZANA JĘDRYKA LUBIN 1984 AGRAFKA BUTIK Lubin ul. Parkowa 4b KNie zapłacono
EWELINA Niwisiewicz LUBIN 1985 AGRAFKA BUTIK Lubin ul. Parkowa 4b KNie zapłacono
Marcin Moskal Głogów 1979 ZG Run MNie zapłacono
Andrzej Cukrowski ZŁOTORYJA 1975 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaZapłacono
Bogdan Dzielnicki Lubin 1978 Biegajaca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Jerzy Dygudaj Kunice 1949 KB Lew Legnica MZapłacono
Natalia Tomusiak Budziszów Wielki 1985 KB LEW LEGNICA KNie zapłacono
Piotr Senenko Lubin 1977 MNie zapłacono
Martyna Cichoń Lubin 2000 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
adam Skórka złotoryja 1974 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Małgorzata Wiktorska Legnica 1978 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Katarzyna Skórka złotoryja 2004 Olaws Złotoryja KZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dominik Skórka złotoryja 2002 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Anna Wójtowicz Lubin 1972 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA KZapłacono
Marcin Kaczanowski LUBIN 1976 MTS - Drużyna Szpiku KGHM MZapłacono
Damian Kaczanowski Lubin 2000 Lubin MNie zapłacono
Magdalena Kaczanowska Lubin 1977 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
JACEK MAŃCZAK LUBIN 1974 MTS - Drużyna Szpiku KGHM MZapłacono
Ewa Głowacka Głogów 1982 MTS-Drużyna Szpiku KGHM KNie zapłacono
SYLWERIUSZ Kicała LUBIN 1974 MTS KGHM DRUZYNA SZPIKU MNie zapłacono
SEBASTIAN Kicała LUBIN 2001 MTS KGHM DRUZYNA SZPIKU MNie zapłacono
Jakub Obolewicz Złotoryja 1999 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Roman Górak Legnica 1955 MZapłacono
Jarek Łuniewski Legnica 1980 Gwizdek Legnica MSędzia Piłki NożnejZapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI KWIATKOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MNie zapłacono
GRZEGORZ SADOWSKI LUBIN 1963 MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
Robert Stadnicki Lubin 1971 MNie zapłacono
Bartosz Kryś Lubin 1989 MZapłacono
Małgorzata Dobrowolska Lubin 1980 KNie zapłacono
Amelia Głowacka Głogów 2003 BBL Głogów KNie zapłacono
Piotr OLEKSY Kamienna Góra 1979 KGB Kamienna Góra MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
Konrad Romaniak Lubin 1967 MNie zapłacono
Krzysztof Głowacz LUBIN 1950 KLUB SENIORA LUBIN MNie zapłacono
Tomasz Wiśniewski Bolesławiec 1972 MNie zapłacono
Szymon Świercz Głogów 1989 MNie zapłacono
Szymon Piędel Złotoryja 1977 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Piotr Krawczyk Gościeszowice 1989 MNie zapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 MZapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Drużyna Szpiku Sitech KZapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 MZapłacono
Martyna Piskorz Polkowice 2002 KZapłacono
Sebastian Grodecki Chocianów 1978 KB Zdyszaaani Chocianów MNie zapłacono
IRENEUSZ JESION LUBIN 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MNie zapłacono
Sebastian Filipiak Lipa 1978 MZapłacono
Szymon Kuca Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Marian Kret Złotoryja 1955 OLAWS ZŁOTORYJA MZawodnik OLAWS ZłotoryjaZapłacono
Jerzy Jagielski Jawor 1984 CIEPŁO-JAWOR MZapłacono
Marek Krzewiński Ogrodzisko 1983 Ogrodzisko MNie zapłacono
JAN BIELAWSKI ŚCINAWA 1964 START ŚCINAWA MNie zapłacono
Mateusz Jaworski Lubin 1988 Start Ścinawa MNie zapłacono
Mateusz Łukowicz Lubin 1991 MNie zapłacono
Stanisław Bik Lubin 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Aneta Jaworowska Złotoryja 1975 KZapłacono
Marcin Paś Głogów 1987 MNie zapłacono
Anna Kadłubowska Lubomierz 1996 MLKS Rakowice KNie zapłacono
Agnieszka Walska-Pieróg Prochowice 1987 Krokus Kwiatkowoce KNie zapłacono
DARIUSZ KWAŚNIK LUBIN 1963 MTS DRUZYNA SZPIKU KGHM MNie zapłacono
BEATA CHMIELKOWSKA POLKOWICE 1969 KNie zapłacono
PATRYCJA ROZMUS LUBIN 1982 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA KNie zapłacono
Justyna Frączek LUBIN 1987 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KSędzia Piłki NożnejZapłacono
michał odachowski lubin 1979 bkmm MNie zapłacono
Katarzyna Niewdana Prochowice 1979 KROKUS KWIATKOWICE KZapłacono
Marcin Wilk ZŁOTORYJA 1985 Olaws Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Marcin Kobeluszczyk Iwiny 1991 MNie zapłacono
Grzegorz Pepłoński Lubin 1977 MNie zapłacono
Tomasz Pomykała Lubin 1982 MNie zapłacono
Dorota Goraj Lubin 1976 KNie zapłacono
Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Ścinawa 1992 Ewangeliczni Biegają / SklepBiegacza.pl MNie zapłacono
Jarosław Wiśniewski LUBIN 1979 MNie zapłacono
Grzegorz Mech Lubin 1982 MZapłacono
Dawid Szkodziński Legnica 1998 Feniks Legnica MNie zapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 BBL Świstaki KZapłacono
Konrad Marciniak Lubin 1976 MNie zapłacono
Jacek Synowiec Legnica 1977 MNie zapłacono
MICHAŁ LENKIEWICZ JAWOR 1953 JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR MNie zapłacono
Grzegorz Pawłowski GŁOGÓW 1981 ZG Polkowice Sieroszowice MNie zapłacono
Joanna Boczniowicz Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KZapłacono
Paweł Kreszczyński Lubin 1979 MNie zapłacono
Mateusz Trzeciak Głogów 1989 Bbl Głogów MZapłacono
Andrzej Rokita Środa Śl 1967 MNie zapłacono
Anna Nowak Lubin 1969 BKMM KZapłacono
Damian Cacek Lubin 1977 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Michał Hładki Lubin 1984 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Roman Pizoń Lubin 1968 MTS Drużyna Szpiku MNie zapłacono
Ewa Gołaś Ścinawa 1970 Start Ścinawa KNie zapłacono
Małgorzata Szeliga Raciborowice 1993 UKS Tukan Iwiny KNie zapłacono
KAZIMIERZ DUDEK VIANDEN 1948 niezrzeszony MNie zapłacono
Agnieszka Oczeretko Legnica 1974 BBL KNie zapłacono
Piotr Wilczyński Tomaszów Bolesławiecki 1967 MNie zapłacono
Justyna Pomarańska Karpacz 1986 Górski Triathlon Miłków KNie zapłacono
Bartłomiej Węglewski Miłków 1977 Górski Triathlon Miłków MNie zapłacono
asd asd asd 2008 ad MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Roman Skibiński Lubin 1983 MNie zapłacono
Paweł Kraszczyński Polkowice 1979 MZapłacono
Marcin Seweryniak Legnica 1978 Manchester United MNie zapłacono
Wojciech Świszcz Legnica 1981 MZapłacono
Stanisław Majdan Lubin 1989 MZapłacono
Anna Miązek LUBIN 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Paweł Sekuła Lubin 1983 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Stanisław Jaworski Ruja 1962 KB LEW Legnica MNie zapłacono
Łukasz Kwapis Ruja 1988 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Grzegorz Krajewski Legnica 1982 4K Legnica MNie zapłacono
Adam Morawski Lubin 1986 KLAMPKAM MNie zapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 BBL Legnica MNie zapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MNie zapłacono
Bogusław Winter Krotoszyce 1953 Amator MNie zapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MZapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KZapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 BBL legnica KZapłacono
Jakub Serok Złotoryja 2002 MNie zapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MNie zapłacono
Jerzy Dąbrowski Polkowice 1953 MNie zapłacono
Waldemar Socha Bolesławiec 1977 UKS Tukan Iwiny MSędzia Piłki NożnejNie zapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 AGRAFKA KNie zapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 AGRAFKA MNie zapłacono
ANITA PIEŃKO LUBIN 1984 AGRAFKA KNie zapłacono
ŁUKASZ JADACHOWSKI LUBIN 1984 AGRAFKA MNie zapłacono
Anna NIEDŹWIEDZKA LUBIN 1981 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Artur Niedźwiedzki LUBIN 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Mariusz Lehmann Bolesławiec 1980 UKS Tukan Iwiny MNie zapłacono
Sławomir Dul Bolesławiec 1980 UKS Tukan Iwiny MNie zapłacono
Grzegorz Groch Lubin 1979 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
URSZULA DĄBROWSKA LUBIN 1973 KNie zapłacono
Paulina Gabruś Bolesławiec 1988 UKS TUKAN IWINY KNie zapłacono
Piotr Witkowski Złotoryja 1979 MNie zapłacono
Maksymilian Czaja Złotoryja 1992 MNie zapłacono
Marek Rabcewicz Lubin 1992 Biegająca kasta miedziowego miasta MNie zapłacono
Tomasz Cieślik Góra 1990 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
adam starego bolesławiec 1958 klub biegacza bolesławiec MNie zapłacono
Marek Piastowski Prochowice 1985 MNie zapłacono
Marcin PAWŁOWSKI Złotoryja 1982 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Dorota Siedlak Lubin 1989 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
TOMASZ CHMIELOWIEC RUDNA 1973 MIEDZIOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE MNie zapłacono
Bartosz Orłowski Pielgrzymka 1987 MNie zapłacono
Sebastian Klimkowski Lubin 1992 MNie zapłacono
Dariusz Piotrowicz Legnica 1981 UKS EUCO Dziewiątka Legnica MNie zapłacono
Lucjan Łada LUBIN 1973 CBJ KGHM LUBIN MNie zapłacono
Grzegorz Karankiewicz LEGNICA 1981 Łączka Team Legnica MNie zapłacono
Anna Józefiak LEGNICA 1977 Łączka Team Legnica KNie zapłacono
Anna Dubińska Lubin 1986 KNie zapłacono
DOROTKA BARNOWSKA Lubin 1989 111989 KNie zapłacono
MONIKA POLEWCZYK LUBIN 1981 KNie zapłacono
Robert Ostręga Złotoryja 1971 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Oskar Ostręga Złotoryja 1998 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
MATEUSZ SZLAPIŃSKO Zamienice 1991 MNie zapłacono
Paulina Piendel Złotoryja 1994 KNie zapłacono
Adrian Ściubidło Chocianów 1990 ZG Lubin Chocianów MNie zapłacono
Jan Jaremkiewicz Lubin 1957 MNie zapłacono
Dariusz Kamysz Bolesławiec 1984 MNie zapłacono
Kamil Bogucki Legnica 1983 Łączka Team Legnica MNie zapłacono
Maciej Stec Legnica 1983 KB LEW Legnica MNie zapłacono
Andrzej Jackiewicz Ogrodzisko 1970 MNie zapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KNie zapłacono
Arkadiusz Sarama Lubin 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Łukasz Krupa Chojnów 1990 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Małgorzata Jarka Lubin 1976 KNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 MNie zapłacono
Dariusz Pachnik Raciborowice 1969 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Wojciech Pachnik Raciborowice 1991 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Mikołaj Gapiński Tomaszów Bolesławiecki 2001 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Stanisław Pachnik Lubków 2003 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Grzegorz Słoma Raciborowice 2001 ORIENTPARK IWINY MNie zapłacono
Katarzyna Świca Raciborowice 2000 ORIENTPARK IWINY KNie zapłacono
Klaudia Nicka Raciborowice 2001 ORIENTPARK IWINY KNie zapłacono
Michał Kołodziej Złotoryja 1988 OLAWS Złotoryja MZawodnik OLAWS ZłotoryjaNie zapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MNie zapłacono
Michalina Wolny-Kruszyńska Lubin 1980 KNie zapłacono
MIROSŁAW WIDZIEWICZ ZŁOTORYJA 1962 MKS AURUM-KOBUD ZŁOTORYJA MNie zapłacono
Bogusław CHAMIELEC LUBIN 1967 A Emeryt Biega MNie zapłacono
Damian Gmyrek Lubin 1983 ZG RUDNA MNie zapłacono
Kamila Żołędziewska Lubin 1987 KNie zapłacono
Marcin Uciński Lubin 1975 VTX Polska MNie zapłacono
Informacje:
  • udział w biegu mogą wziąć osoby, które ukończyły 12 rok życia, dokonały rejestracji w biurze zawodów lub na stronie www.feniks-timing.pl
  • każdy zawodnik przed pierwszym swoim startem i po podpisaniu oświadczenia o udziale w zawodach na własną odpowiedzialność, otrzymuje stały numer, którym posługuje się we wszystkich kolejnych biegach, numer ten obowiązuje we wszystkich cyklach zawodów.
  • W przypadku zagubienia lub zniszczenia należy zgłosić się do organizatora w celu wyrobienia nowego numeru. Wydanie nowego numeru - 3 zł

 

 Istnieje możliwość zapłaty za start także przelewem na konto: Nr: 91 1090 2082 0000 0001 1978 7898

Delegatura Sędziowska Lubin – Michał Jasiński

ul. Rzemieślnicza 59-300 Lubin

Tytuł wpłaty: za udział w GP Zagłębia Miedziowego – imię i nazwisko

VII BIEGOWE GRAND PRIX ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO - bieg 1, Pielgrzymka
19.12.2015 (zł10.00)
Pozostało miejsc: 135
Dodatkowa kategoria
Sędzia Piłki Nożnej
Zawodnik OLAWS Złotoryja
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
II Bieg Mikołajkowy - LegnicaLegnica, Zdrowia
Data wydarzenia:  
05.12.2015
11:00
Koniec zapisów:   
02.12.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na II Bieg Mikołajkowy - Legnica
05.12.2015
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Roman Siemieniak Bogatynia 1961 MZapłacono
Joanna Siemieniak Bogatynia 1968 KZapłacono
Malgorzata Swiatlon Chojnow 1989 Feniks Legnica KZapłacono
Łukasz Król Bolesławiec 1988 Klub Biegacza Bolesławiec MZapłacono
Monika Rząsa Legnica 1982CHOCHLIKI KZapłacono
Szymon Kuca Zlotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZapłacono
Radoslaw Rybinski Legnica 1990 KB LEW LEGNICA MZapłacono
KATARZYNA JĘDRYKA LUBIN 1984 AGRAFKA Butik Lubin KZapłacono
Krystyna Anczyk Legnica 1958 NGB Korona Legnica KZapłacono
Franciszek Gogół Legnica 1958 Franek I Dino Biegna Dalej MZapłacono
Robert Chybowski Legnica 1975 MZapłacono
Katarzyna Penkiewicz Bolesławiec 1980 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Adam Szydełko Rokitki 1988 MZapłacono
Elżbieta Pawlus Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Michał Kołodziej Miłkowice 1998 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Katarzyna Skorupińska Bolesławiec 1978 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Marek Mesjasz Lubin 1985 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
DARIUSZ PABICH ŻARY 1972 JW 2649ŻAGAŃ MZapłacono
Sara Anczyk Legnica 1980 NGB Korona Legnica KZapłacono
Adam Siemieńczuk Legnica 1977 MZapłacono
Małgorzata Szeliga Raciborowice 1993 Orientpark.pl Iwiny KZapłacono
Adam Wierzbicki Lubin 1975 MZapłacono
Brygida Surożyńska Polkowice 1971 KZapłacono
Agnieszka Idczak Legnica 1986 BBL Legnica KZapłacono
Szymon Latała środa śląska 1978 CHOCHLIKI MZapłacono
Agnieszka Rakowska Legnica 1975 Amator-Deaf KZapłacono
Dariusz Frydrycki Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
HENRI LEMPEREUR SEVRES 1952 TEAM ETHAN MZapłacono
Monika Lachowska Bolesławiec 1980 Klub Biegacza Bolesławiec KZapłacono
Przemysław Lachowski Bolesławiec 1977 Klub Biegacza Bolesławiec MZapłacono
Zbigniew Guryn Legnica 1971 MZapłacono
Wojciech Świszcz LEGNICA 1981 MZapłacono
Piotr Kowalski Żagań 1962 BbL Żagań MZapłacono
Elżbieta Kowalska Żagan 1963 BbL Żagań KZapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 BbL Świstaki MZapłacono
Jacek Leks Legnica 1984 MZapłacono
Edyta Senyszyn Gniewomirowice 1972 BbL Świstaki KZapłacono
MAREK FEDORCZUK Kunice 1969 MZapłacono
Robert Kuriata ZŁOTORYJA 1966 Gates Legnica/Olaws MZapłacono
Damian Duda Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Katarzyna Hewczuk Wrocław 1986 KZapłacono
Małgorzata Gławęda Legnica 1967 KB Lew Legnica KZapłacono
Basia Przepiórka Kunice 1988 Feniks Legnica KZapłacono
Elżbieta Zubko Kunice 1978 KZapłacono
Dariusz Kalisz Wałbrzych 1964 Sportfuel MZapłacono
Wit Grosicki Legnica 1999 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Stanisław Bik Lubin 1962 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Marcin Szczepański Legnica 1986 MZapłacono
Krystyna Drąg Wałbrzych 1966 Sportfuel KZapłacono
tomek wróblewski boleslawiec 1983 MZapłacono
ZBIGNIEW HARENDARZ OBORA 1969 BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA MZapłacono
Marek Skała Legnica 1986 MZapłacono
Elżbieta Palej Lubin 1953 KB Lew Legnica KZapłacono
PIOTR GOŹDZIEJEWSKI złotoryja 1975 olaws złotoryja MZapłacono
Dariusz Welter Legnica 1977 TKL MZapłacono
Rafał Karaś Legnica 1978 Uciekające Renifery MZapłacono
Tomasz Mikuła Świebodzice 1980 MZapłacono
Mariusz Tokarczyk Legnica 1973 MZapłacono
Andrzej Cyrankowski Snowidza 1975 MZapłacono
Oskar Ostręga Złotoryja 1998 OLAWS Złotoryja MZapłacono
SYLWERIUSZ Kicała LUBIN 1974 MZapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 BbL Świstaki MZapłacono
Przemysław Januchta lubin 1972 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Paweł Pundyk Legnica 1978 Legnickie Morsy MZapłacono
Daniel Radzio Legnica 1975 Pingwin MZapłacono
Adam Morawski Lubin 1986 KLAMPKAM MZapłacono
Łukasz Gołąbek Legnica 1983 MZapłacono
Krzysztof Ałdaś Legnica 1957 MZapłacono
Dorota Bober Jawor 1974 KZapłacono
TOMASZ PODSTAWKA PRUSZKÓW 1987 MARTES SPORT MZapłacono
Ewelina Trzeciak Legnica 1977 KZapłacono
Daria Piskorz Polkowice 1975 Piskorze KZapłacono
Robert Piskorz Polkowice 1972 Piskorze MZapłacono
Michał Piskorz Polkowice 1998 Piskorze MZapłacono
Katarzyna Pawlak ZIĘBICE 1976 RADIO WROCŁAW KZapłacono
ARTUR ŻMIJAN Bolków 1971 Sudeckie Wycieczki Biegowe MZapłacono
Agnieszka Mazur Polkowice 1990 KZapłacono
Piotr Kordylewicz Lubin 1985 KLAMPKAM MZapłacono
Damian Pawlinow Jawor 1999 MZapłacono
Maciej Pawlinow Jawor 1974 MZapłacono
Damian Huk Legnica 1988 Amator MZapłacono
Jerzy Jagielski JAWOR 1984 CIEPŁO-JAWOR MZapłacono
Grzegorz Rosołowski Nowe Miasteczko 1972 drużyna szpiku sitech MZapłacono
Magdalena Rosołowska Nowe Miasteczko 1972 KZapłacono
Kamil Lefek Legnica 1980 MZapłacono
Barbara Trawińska kamienna Góra 1980 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Krzysztof Trawiński Kamienna Góra 1976 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Monika Macowska Kamienna góra 1983 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Adrian Śmigla Legnica 1980 . MZapłacono
ARKADIUSZ HALINIAK KAMIENNA GÓRA 1961 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
Piotr Kwartnik Jawor 1976 MZapłacono
Patrycja Bierbsaz Kamienna Góra 1984 Kamiennogórska Grupa Biegowa KZapłacono
Dawid Kaliszczak Jawor 1977 MZapłacono
TERESA WOJTECZEK BOLESŁAWIEC 1970 KZapłacono
Grzegorz Mikołajczak Legnica 1977 MZapłacono
Szymon Świercz Głogów 1989 Jakubów MZapłacono
Sławek Hnisdiłów Kamienna Góra 1966 Kamiennogórska Grupa Biegowa MZapłacono
ARKADIUSZ DYBIEC KAMIENNA GÓRA 1973 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
ARKADIUSZ JARACZ KAMIENNA GÓRA 1972 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
RADOSŁAW DYBIEC KAMIENNA GÓRA 1994 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
Dorota Wnęk Legnica 1969 KZapłacono
ANDRZEJ CUKIER KAMIENNA GÓRA 1975 KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWA MZapłacono
Agnieszka Morawska Lubin 1988 KLAMPKAM KZapłacono
Krzysiek Leszki Lubin 1985 KLAMPKAM MZapłacono
Hanna Kęsy-Kowalska Szczawno-Zdrój 1967 SzczwnoRun KZapłacono
Aleksander Kowalski Szczawno-Zdrój 1963 SzczawnoRun MZapłacono
Paweł Lóssa Żagań 1975 BBL ŻAGAŃ MZapłacono
Michał Lóssa Żagań 1999 BBL ŻAGAŃ MZapłacono
Michał Marek Chocianów 1990 MZapłacono
Jolanta Skrzypczak Legnica 1967 KB Lew Legnica KZapłacono
Patrycja Suława Wałbrzych 1983 yasumi wałbrzych i KGB KZapłacono
Katarzyna Bawiec Wałbrzych 1982 Biegaj-Zapobiegaj KZapłacono
Maria Miętkiewicz-bondzior Legnica 1959 KZapłacono
Jolanta Górska Gromadka 1965 KZapłacono
Janusz Górski Gromadka 1965 brak MZapłacono
Jadwiga Siedy Kromolin 1981 KZapłacono
Zbigniew Żuk WAŁBRZYCH 1968 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ MZapłacono
Mateusz Madej Wilczy Las 1991 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Tomasz Peryt Legnica 1984 MZapłacono
Agata Tryfon Legnica 1987 KZapłacono
Marek Tryfon Legnica 1960 MZapłacono
Piotr Gałuszka Chocianów 1979 Stowarzyszenie Kocham Chocianów MZapłacono
Barbara Filipowicz Sobin 1980 SprintPantery KZapłacono
henryk ambrosiewicz legnica 1949 kb lew legnica MZapłacono
MAREK Głowacki WAŁBRZYCH 1966 BIEGAJ ZAPOBIEGAJ WAŁBRZYCH MZapłacono
Jacek Borowski Jelenia Góra 1989 SprintPantery MZapłacono
Marcin Nowakowski Wrocław 1983 Feniks Legnica MZapłacono
Ewelina Świątek Warszawa 1980 Spartanie Dzieciom - KB Ergo KZapłacono
Rafał Tomczyk Wrocław 1983 Feniks Legnica MZapłacono
Joanna Stępień Polkowice 1987 KZapłacono
Wadim Sielutin Legnica 1956 Lew Legnica MZapłacono
Magdalena Szott Wrocław 1987 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna KZapłacono
Joanna Kowalska SZCZAWNO-ZDRÓJ 1997 SZCZAWNORUN KZapłacono
MIROSŁAW JAKUBOWSKI LEGNICA 1959 KB LEW LEGNICA MZapłacono
jarosław manthaj jeleniua góra 1960 PRIVATE MZapłacono
Miłosz Głowacki Walbrzych 1999 Biegaj zapobiegaj Wałbrzych MZapłacono
Ryszard Kawałko LEGNICA 1966 ZBYT WOLNY RYŚ MZapłacono
MICHAŁ LENKIEWICZ Jawor 1953 JKB TKKF JAWORZANIE MZapłacono
Tomasz Niwisiewicz Lubin 1980 AGRAFKA BUTIK MZapłacono
Przemysław Pawłowicz Legnica 1970 biegowe misie MZapłacono
Michał Nita Legnica 1982 MZapłacono
Paweł Napora Legnica 1973 Fitness Piekary Legnica MZapłacono
Ewelina Niwisiewicz Lubin 1985 AGRAFKA -Butik KZapłacono
Marcin Wilk DĄBROWA GÓRNICZA 1984 MZapłacono
ANNA KOWOL ZIELONA GÓRA 1968 RunPlanet TEAM KZapłacono
Grzegorz Sidorowicz Lubin 1975 MZapłacono
Ewa Gołaś Ścinawa 1970 Start Ścinawa KZapłacono
Joanna kozubal Wrocław 1974 feniks Legnica KZapłacono
Stanisław Kurnyta Witków Śl. 1969 TeMMPo Wałbrzych MZapłacono
Joanna Stryczek Złotoryja 1979 KZapłacono
Ewa Nawocka Złotoryja 1976 JW 2399 Świętoszów KZapłacono
Eugeniusz Wołoskowski Bogatynia 1954 MZapłacono
Aleksy Kołodziej Złotoryja 1963 MZapłacono
Sebastian Grodecki CHOCIANÓW 1978 KB Zdyszaaani Chocianów MZapłacono
Anna Stykała Chojnów 1978 KZapłacono
Katarzyna Sobieska Legnica 1970 feniks legnica KZapłacono
Maciej Franc Chocianów 1993 MZapłacono
Agnieszka Piech gŁOGÓW 1982 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Jerzy Plebańczyk Legnica 1976 Niezrzeszony MZapłacono
Mirosław Piosik Głogów 1985 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW MZapłacono
Zuzanna Piosik Głogów 1986 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Maciej Danis Chocianów 1987 KB Zdyszaaani Chocianów MZapłacono
Agnieszka Czarnota ŻARY 1981 KZapłacono
Marlena Sowizdraniuk Głogów 1996 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KZapłacono
Sławomir Czarnota Żary 1984 Żary runners team MZapłacono
Michał Kumor Głogów 1980 Głogów MZapłacono
SEBASTIAN JAŚKOWSKI KOWARY 1974 MZapłacono
Karolina Królikowska Głogów 1976 Biegam Bo Lubię Głogów KZapłacono
Paweł Królikowski Głogów 1972 Biegam Bo Lubię Głogów MZapłacono
Grzegorz Toporowski Lubin 1977 MZapłacono
Ewelina Toporowska Lubin 1981 KZapłacono
Karol Rungo Wołów 1991 MZapłacono
Dawid Szkodziński Legnica 1998 FENIKS LEGNICA MZapłacono
Mirosław Młodożeniec Sobótka 1980 Rembertów Team MZapłacono
Kamil Kopania Ziemnice 1990 Feniks Legnica MZapłacono
Norbert Chmielowiec Legnica 1983 Uciekające Renifery MZapłacono
Agnieszka Rybak Polkowice 1971 BBL Polkowice KZapłacono
Jarosław Choroś Polkowice 1968 BBL - Polkowice MZapłacono
Teresa Kocyła Złotoryja 1973 OLAWS Złotoryja KZapłacono
ERWINA MIĘKISIAK POLKOWICE 1980 BBL POLKOWICE KZapłacono
Jerzy Dąbrowski Polkowice 1953 MZapłacono
Andrzej Baranowski Świętoszów 1974 MZapłacono
Szymon Herba Polkowice 1990 Mercus Logistyka MZapłacono
TOMASZ Gościewicz RADWANICE 1989 WOLNY STRZELEC MZapłacono
Łukasz Kraka-Ćwikliński Pasiecznik 1982 Izerska Grupa Biegowa MZapłacono
Marcin Jadczak Świdnica 1975 Virtual Runner club MZapłacono
Grzegorz Krajewski Legnica 1982 4K MZapłacono
Oskar Szkudło Radwanice 1977 Winnica Jakubów, Zadzior Buczyna MZapłacono
Wiktor Rogowski Świętoszów 1971 MZapłacono
MATEUSZ SKOCZYLAS NOWA SÓL 1984 BRAK MZapłacono
Paweł Stefanek Rudna 1975 Biegnę dla Kamila http://www.stefanek-lubin.pl/ MZapłacono
rafał kajper zagan 1982 bbl zagan MZapłacono
Kamil Bogucki Legnica 1983 Łączka Team Legnica MZapłacono
ZBIGNIEW SZEWC JAWOR 1950 el MZapłacono
Marcin WILK Złotoryja 1985 OLAWS Złotoryja MZapłacono
Tomasz Ciechanowski Legnica 1979 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Marek Wojnowicz Legnica 1992 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Grzegorz Madej Legnica 1994 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Iga Kwaśniewska ad 1991 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Marcin Chmielewski Ścinawa 1976 MZapłacono
adam starego bolesławiec 1958 klub biegacza bolesławiec MZapłacono
Monika Ziemkowska Żarów 1975 KZapłacono
Marcin Stefanowski Żarów 1972 MZapłacono
Jacek Werbny LEGNICA 1975 ŁĄCZKA TEAM LEGNICA MZapłacono
Stanisław Majdan Lubin 1989 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Rafał Dudek Legnica 1974 MZapłacono
Roman Górak Legnica 1955 MZapłacono
Marek Rabcewicz Lubin 1992 Biegająca kasta miedziowego miasta MZapłacono
Małgorzata Kowalska Lubin 1983 KZapłacono
Rafał Kowalski Lubin 1977 MZapłacono
lukasz werner lubin 1981 MZapłacono
ANNA CHORĄŻYKIEWICZ POLKOWICE 1972 KZapłacono
Piotr Surowiec Żary 1977 Parkrun Żary MZapłacono
Marek Warchala Lubin 1970 ZG RUN MZapłacono
Monika Bortkiewicz Lubin 1971 NGB Korona Legnica KZapłacono
Michał Borecki Legnica 1986 MZapłacono
Marek Baszak Legnica 1978 :) MZapłacono
Mariusz Hendzel Legnica 1973 :) MZapłacono
ADRIAN KOSTRZEWSKI OLEŚNICA 1982 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
Magdalena Kaczanowska Lubin 1977 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Renata Nicpoń LEGNICA 1964 KB LEW LEGNICA KZapłacono
Wojciech Nicpoń LEGNICA 1965 KB LEW LEGNICA MZapłacono
Agnieszka Krótka Legnica 1973 Drużyna Szpiku KZapłacono
Włodzimierz Serafin Legnica 1960 KB Lew Legnica MZapłacono
Jan Krótki Legnica 1999 MZapłacono
IRENEUSZ ROKOSZ Legnica 1998 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
mariusz Kirej Legnica 1965 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Krzysztof Kamiński Lubin 1961 Feniks Legnica MZapłacono
Piotr Aleksiej Wrocław 1979 Feniks Legnica MZapłacono
Sławek Kozłowski Lubin 1981 MZapłacono
Krzysztof Kozakiewicz Legnica 1973 MZapłacono
Piotr Gubar Polkowice 1988 MZapłacono
Ewa Moszyńska Legnica 1988 KB LEW LEGNICA KZapłacono
Patryk Koszarski Lubin 1979 PRO MZapłacono
Grzegorz Pepłoński Lubin 1977 MZapłacono
Jarosław Reszetar Lubin 1977 MZapłacono
Damian Stachura Lubin 1985 MZapłacono
Rafał Kuczyński Lubin 1979 Lubińskie Charaktery MZapłacono
Andrzej Wuschke Lubin 1983 MZapłacono
MARIAN ŻUKOWSKI PROCHOWICE 1962 KROKUS KWIATKOWICE MZapłacono
Przemysław Niezgódka Wrocław 1984 Night Runners Wrocław MZapłacono
Dorota Trudzińska Legnica 1968 KZapłacono
Ariel Cheba BOJANOWO 1991 Night Runners Wrocław MZapłacono
Grzegorz Suchocki Nowe Miasteczko 1966 MZapłacono
Artur Sierka wrocław 1981 Night Runners Wrocław MZapłacono
Kamil Masztalerz Legnica 1999 MZapłacono
henryk ostropolski Dzierżoniow 1957 MZapłacono
Marcin Nowak Legnica 1974 niezrzeszony MZapłacono
Agnieszka Kalata Świętoszów 1989 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Michał Kalata Świętoszów 1989 Running Team Hormann Legnica MZapłacono
Monika Mioduszewska Bolesławiec 1973 KZapłacono
Artur Mioduszewski Bolesławiec 1974 MZapłacono
Dariusz Bełdowski Legnica 1962 Feniks Legnica MZapłacono
Mirosław Kumosz Osiecznica 1976 MZapłacono
Anna Mycek Legnica 1987 KZapłacono
Agnieszka Kurzawa Legnica 1976 KZapłacono
Krzysztof Pisulski Jawor 1979 MZapłacono
Michał Bander Jawor 1981 MZapłacono
Tomir Różański Rzeszotary 1973 MZapłacono
Daniel Krzeczkowski Legnica 1980 BBL ŚWISTAKI MZapłacono
Rafał Bardziński Legnica 1992 KB Lew Legnica MZapłacono
Krzysztof Olański Wrocław 1973 Night Runners Wrocław MZapłacono
Angelika Janczak Legnica 1973 KZapłacono
anna kłak zielona góra 1977 drużyna gazety zielona góra KZapłacono
Grzegorz Forycki Legnica 1966 Fitness Piekary Legnica MZapłacono
Piotr Jasiński Legnica 1986 Feniks Legnica MZapłacono
Łukasz Panasiuk Jawor 1997 KB Lew Legnica MZapłacono
Karolina Hajdacka SOBIN 1989 SprintPantery KZapłacono
Magdalena Budakiewicz Krzywa 1978 Running Team Hormann Legnica KZapłacono
Konrad Markiewicz Złotoryja 1997 MLKS Sokół Lubin MZapłacono
Arkadiusz Sarama Lubin 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MZapłacono
Piotr Pirus Jawor 1976 MZapłacono
Jacek Owczarek Oleśnica 1984 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
MAREK PIOTROWSKI OLEŚNICA 1975 KB SZERSZEŃ OLEŚNICA MZapłacono
Grzegorz Wężyk Legnica 1968 CHOCHLIKI MZapłacono
Michał Pomietlarz Legnica 1985 INOVA MZapłacono
Anna Wójtowicz Lubin 1972 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Sylwester Chwała Jawor 1986 KP PSP Jawor MZapłacono
MAŁGORZATA PIOTROWSKA-SZKARADEK KAMIENNA GÓRA 1978 KZapłacono
Lucjan Pomietlarz Legnica 1960 MZapłacono
Rafał Czukiewski Lubin 1986 MZapłacono
Adrian Dębicki Legnica 1979 Uciekające Renifery MZapłacono
zbyszek czajkowski LEGNICA 1966 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Dominik Pawlina Legnica 1987 Niezrzeszony MZapłacono
ADAM czajkowski LEGNICA 1993 NGB KORONA LEGNICA MZapłacono
Paweł Haber Legnica 1981 MZapłacono
Arkadiusz Medyński Legnica 1992 KU AZS PWSZ im. Witelona w Legnicy MZapłacono
Andrzej Augustynowicz Kunice 1977 Eylert Legnica MZapłacono
emilia koreń legnica 1984 CHOCHLIKI KZapłacono
Joanna Malak Legnica 1987 - KZapłacono
Zbigniew Koch Legnica 1972 MZapłacono
Marcin Kaczorowski Legnica 1973 MZapłacono
EWA GANCARZ JERZMANOWA 1969 AGRAFKA BUTIK KZapłacono
Daniel Stembalski Legnica 1987 MZapłacono
Wojciech Sopotnicki Kunice 1977 Eylert Legnica MZapłacono
Michał Giemza Jawor 1989 PRO-RUN WROCŁAW MZapłacono
Karolina Hawrylciów Lubin 1982 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KZapłacono
Tymoteusz Minkina Rudna 1989 MZapłacono
Jacek Martyneczko Lubin 1978 MTS Drużyna Szpiku KGHM MZapłacono
Łukasz ZIMNIAK Oleśnica 1981 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Anita Pieńko Lubin 1984 AGRAFKA BUTIK KZapłacono
Bartłomiej Szukalski Oleśnica 1991 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Kamil Papierski Oleśnica 1987 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica MZapłacono
Mateusz Wielocha Oleśnica 1986 KB Szerszeń Oleśnica MZapłacono
Aleksandra Drapiewska Oleśnica 1999 Klub Biegacza SZERSZEŃ Oleśnica KZapłacono
Roman Pizoń Lubin 1968 MTS Drużyna Szpiku MZapłacono
Joanna Pawłowicz Legnica 1987 KZapłacono
Paweł Wołczek Legnica 1985 KB Lew MZapłacono
Elżbieta Pawłowicz Bogatynia 1965 KZapłacono
Kamila Ziętek Wrocław 1987 KZapłacono
Oskar Koch Legnica 1997 Divine MZapłacono
Zbigniew Czubek Głuchowice 1962 4K MZapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 Olaws Złotoryja MZapłacono
Małgorzata Wiktorska Legnica 1978 OLAWS Złotoryja KZapłacono
Janusz Jasionowski Chojnów 1967 Rodzina MZapłacono
Jola Jasionowska Chojnów 1972 Rodzina KZapłacono
Krzysztof Głowacz LUBIN 1950 Klub Seniora Lubin MZapłacono
Marek Andruchów Legnica 1972 MZapłacono
Robert Baryluk Legnica 1973 MZapłacono
Dariusz Sajdak Legnica 1984 MZapłacono
ADAM KLUZEK WAŁBRZYCH 1999 Sudeckie Wycieczki Biegowe MZapłacono
Anna Kania Głogów 1983 KZapłacono
Izabela Makarewicz Jelenia Góra 1983 KZapłacono
Katarzyna Rulka Lubin 1981 KZapłacono
Paweł Kotliński Lubin 1985 MZapłacono
Robert Nowakowski Legnica 1965 MZapłacono
Tomasz Bekas Legnica 1972 NGB Korona Legnica MZapłacono
AGNIESZKA KLUZEK WAŁBRZYCH 1977 WKB IDOL WAŁBRZYCH KZapłacono
MICHAŁ KOPER NOWE MIASTECZKO 1978 MZapłacono
Piotr Korzystko Złotoryja 1980 MZapłacono
Adrian Zientara Jelenia Góra 1988 Biegam dla zdrowia Jelenia Góra MZapłacono
Maciej Orłowski Paszowice 1985 MZapłacono
ŁUKASZ GANCARZ JERZMANOWA 1998 AGRAFKA MZapłacono
Rafał Jurkowlaniec Wrocław 1967 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Piotr Szulc Wysoka 1963 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław 1990 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Emilian Bera Jawor 1985 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna MZapłacono
Sebastian Radlewicz Raszówka 1971 FENIKS LEGNICA MZapłacono
Jan Kołacz Lubin 1982 MZapłacono
Jacek Wojtaszek Piechowice 1976 Piechowice MZapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 KB TKKF JAWOR MZapłacono
Rafał Pierzga Legnica 1980 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Grzegorz Pielaszek Legnica 1968 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Katarzyna Hołowińska Legnica 1986 Drużyna Winkelmann KZapłacono
Łukasz Szmuc Legnica 1984 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Daniel Słota Lubin 1983 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Robert Ostręga Złotoryja 1971 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Krzysztof Ligienza Wrocław 1972 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Krzysztof Mildyn Legnica 1975 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Bartosz Jamroz Legnica 1983 Drużyna Winkelmann MZapłacono
Łukasz Smarż Legnica 1992 MZapłacono
Ewa Wiśniewska Rogoźnica 1968 KZapłacono
Jakub Bena Kunice 1993 Eylert Legnica MZapłacono
Informacje:

Aktualny regulamin zawsze na: http://zabieganymikolaj.pl/

W biegu przewidziana kategoria drużynowa. Jeśli masz znajomych przyjedź z nimi i wpisz jednobrzmiącą nazwe. Minimalna ilość osób w drużynie to 3 osoby. 

Opłata startowa wynosi:
a) 20 złotych – do dnia 30.11.2015.
b) 50 złotych – od  01.12.2015r. do dnia i w dniu zawodów. Decyduje data zaksięgowania na konto organizatora. 

Opłatę należy uiścić przelewem na konto organizatora biegu lub w dniu zawodów w Biurze podczas rejestracji.
KS Feniks Legnica,
ul. Drukarska 19/4,
59-220 Legnica,
Nr. rachunku: 55 2030 0045 1110 0000 0254 8760
Tytuł przelewu:IMIĘ I NAZWISKO - Bieg Mikołajkowy 2015
W przypadku późnej wpłaty startowego prosimy o dostarczenie pokwitowania przelewu.

II Bieg Mikołajkowy - Legnica
02.12.2015 (zł20.00)
Pozostało miejsc: 0
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
II Bieg Mikołajkowy - Bieg ElfaLegnica, Lasek Złotoryjski
Data wydarzenia:  
05.12.2015
10:00
Koniec zapisów:   
04.12.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na II Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa
05.12.2015
10:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Aleksander PASZKIEWICZ Złotoryja 2006 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Weronika Cyrankowska Snowidza 2005 SP5 JAWOR KNie zapłacono
Dominika Ostręga Złotoryja 2007 OLAWS Złotoryja KNie zapłacono
MALWINKA JĘDRYKA LUBIN 2005 KNie zapłacono
Daniel Radzio Jr. Legnica 2008 Pingwin MNie zapłacono
Anna Ałdaś Legnica 2010 KNie zapłacono
Ewa Bober Jawor 2008 KNie zapłacono
Oliwier Wierzbicki Lubin 2009 MNie zapłacono
Patryk Wierzbicki Lubin 2003 MNie zapłacono
Jakub Gołąbek Legnica 2010 MNie zapłacono
Anastazja Kurzawa Legnica 2009 KNie zapłacono
Antek Kurzawa Legnica 2012 MNie zapłacono
Arkadiusz Tekiele Legnica 2005 MNie zapłacono
Wojciech Tekiele Legnica 2009 MNie zapłacono
Hanna Trzeciak Legnica 2005 KNie zapłacono
Szymon Trzeciak Legnica 2012 MNie zapłacono
Alan Majewski Lubin 2008 MNie zapłacono
Natalia Pirus Snowidza 2007 SP nr 5 Jawor KNie zapłacono
Aleksandra Mandziej Żagań 2007 KNie zapłacono
Jakub Mandziej Żagań 2010 MNie zapłacono
Natalia Koralewska Nowa Wieś Wielka 2005 sp5 Jawor KNie zapłacono
Oliwia Trawińska Kamienna Góra 2004 KNie zapłacono
Klaudia Śmigla Legnica 2013 Akademia malucha KNie zapłacono
Wojciech Rząsa Legnica 2010 MNie zapłacono
ANNA KULAS LEGNICA 2007 SP 7 KNie zapłacono
Aleksandra Mikołajczak Legnica 2009 KNie zapłacono
Mateusz Kramek Legnickie Pole 2008 MNie zapłacono
Jakub Kramek Legnickie Pole 2010 MNie zapłacono
Wojciech Kramek Legnickie Pole 2012 MNie zapłacono
Kacper Chmielowiec Legnica 2006 MNie zapłacono
Igor Gałuszka Chocianów 2010 MNie zapłacono
Amelia Kaliszczak Jawor 2003 KNie zapłacono
Piotr Kaliszczak Jawor 2008 MNie zapłacono
Milena Zawadzka Lubin 2011 AGRAFKA-BUTIK KNie zapłacono
Zuzanna Niwisiewicz Lubin 2007 AGRAFKA Butik KNie zapłacono
Nela Napora Legnica 2007 KNie zapłacono
Przemysław Bik Lubin 2003 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
IGOR TRYKA GŁOGÓW 2008 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW MNie zapłacono
JULIA TRYKA GŁOGÓW 2008 BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW KNie zapłacono
Dominika Kopania Ziemnice 2012 Feniks Legnica KNie zapłacono
Piotr Matusik Legnica 2009 MNie zapłacono
Hanna Seweryniak Chojnów 2010 Manchester United Supporters Club Poland KNie zapłacono
Ola Filipowicz Sobin 2008 KNie zapłacono
Kuba Filipowicz Sobin 2006 MNie zapłacono
Oskar Nawieśniak Złotoryja 2010 MNie zapłacono
Marcelina Szkudło Radwanice 2007 Winnica Jakubów, Pierun Kłębanowice KNie zapłacono
Hanna Haber Legnica 2008 KNie zapłacono
Julia Jadczak Świdnica 2006 KNie zapłacono
Lena Jadczak Świdnica 2009 KNie zapłacono
Mateusz Jadachowski Lubin 2011 MAMA biega Biegam i Ja MNie zapłacono
Aleksandra Surowiec ŻARY 2004 KNie zapłacono
Patrycja Sularz Legnica 2007 KNie zapłacono
Dominik Waloszczyk ŚWIĘTOSZÓW 2005 MNie zapłacono
Ola Krótka Legnica 2003 KNie zapłacono
Wiktoria Karas Legnica 2005 KNie zapłacono
Patryk Pietrucha Legnica 2008 MNie zapłacono
Natalia Świątek Kromolin 2008 hamuj pietą KNie zapłacono
Jarosław Kojtych Nowa Sól 2015 MNie zapłacono
Marcel Mioduszewski Bolesławiec 2010 MNie zapłacono
Filip Pierzchało Głogów 2007 MNie zapłacono
Wiktor Kołtun Polkowice 2011 MNie zapłacono
Aleksandra Senyszyn 2004 KNie zapłacono
Roksana Budakiewicz Krzywa 2003 Running Team Hormann Legnica KNie zapłacono
Marta kurek Jawor 2007 KNie zapłacono
Kamila Kirej Legnica 2005 SP 9 KNie zapłacono
Antoni Guryn Legnica 2007 Miedż Legnica MNie zapłacono
Franciszek Andruchów Legnica 2009 MNie zapłacono
Julia Plebańczyk Legnica 2009 KNie zapłacono
Bartosz Borowiec Legnica 2011 - MNie zapłacono
WOJCIECH ZIMOWICZ Leśna 2004 SP Smolnik MNie zapłacono
Kinga Matusik Legnica 2007 Feniks Legnica KNie zapłacono
Informacje:

Aktualny regulamin zawsze na: http://zabieganymikolaj.pl

 

Opłata startowa w biegu dzieci wynosi:
a) 2 złote – płatne w dniu zwodów w Biurze Zawodów. 

II Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa
05.12.2015 (zł2.00)
Pozostało miejsc: 0
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
VIII Bieg EnergetykaWrocław, Wejherowska 34
Data wydarzenia:  
11.10.2015
10:00
Koniec zapisów:   
10.10.2015
01:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na VIII Bieg Energetyka
11.10.2015
10:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Tomasz Kasprzak Wrocław 1963 MNie zapłacono
Daniel Smaga Wrocław 1989 Wrocław Maraton Team MNie zapłacono
MAŁGORZATA DYMKOWSKA WROCŁAW 1976 VELICANTE SPORT TEAM KNie zapłacono
Jacek Wieczorek WROCŁAW 1972 VELICANTE SPORT TEAM MNie zapłacono
Adam Wieczorek WROCŁAW 1994 Velicante Sport Team MNie zapłacono
Anna Więcek Wrocław 1980 trenerosobistywroclaw@wp.pl KNie zapłacono
Jakub Radecki Wrocław 1975 pro-run wrocław MNie zapłacono
Paweł Tubicz Wrocław 1979 Wrocław Muchobór Wielki MNie zapłacono
Krzysztof Pruciak Piekary Śląskie 1984 RUN-LOG.COM MNie zapłacono
LUKASZ BUDNIK wroclaw 1984 Kb Vamos Amigos Wrocław MNie zapłacono
Zuzanna Dobrakowska Wrocław 1998 SOBCZYK TEAM KNie zapłacono
Rafał Naniewicz Wrocław 1994 Dzikie Szyszki PWr MNie zapłacono
DARIUSZ JagodzińskI WROCŁAW 1974 MNie zapłacono
KRYSTYNA GADZIŃSKA WROCŁAW 1964 WKB PIAST WROCŁAW KNie zapłacono
MAREK GADZIŃSKI WROCŁAW 1962 WKB PIAST WROCŁAW MNie zapłacono
Łukasz Kaczmarczyk Jaszowice 1988 MNie zapłacono
Damian Stasiak Brzeg 1981 LKS KOTWICA BRZEG MNie zapłacono
Krzysztof Śpik Wrocław 1988 MNie zapłacono
Danuta Piskorowska Wrocław 1980 LUKS ŻÓRAWINA KNie zapłacono
Jadwiga Stagrowska Lewin Brzeski 1954 Lewin Biega KNie zapłacono
ROBERT GRABKOWSKI Żmigród 1969 KB SUKCES ŻMIGRÓD MNie zapłacono
Marcin Kubiak Wrocław 1976 Biegamy we Wrocławiu MNie zapłacono
Agnieszka Kubiak Wrocław 1977 KNie zapłacono
Tadeusz Marcinkiewicz Wroclaw 1953 MNie zapłacono
joanna kozubal WROCŁAW 1974 Radio Wrocław KNie zapłacono
Krzysztof Kręzel Wisznia Mała 1991 Pro-run Wrocław MNie zapłacono
Mirosław Kalembkiewicz Wrocław 1976 Mirotrans Wrocław MNie zapłacono
Małgorzata Czaja Wrocław 1976 Miniclassic KNie zapłacono
Maciej Czaja Wrocław 1976 Miniclassik MNie zapłacono
Katarzyna Szpyrna Wrocław 1981 KNie zapłacono
Konrad Rzatkiewicz Wrocław 1979 KS DW Opona MNie zapłacono
Regina Solova Wrocław 1979 KS DW Opona KNie zapłacono
DAMIAN LENCKI OLEŚNICA 1987 CAŁA OLEŚNICA BIEGA MNie zapłacono
Wojciech Smagała WROCŁAW 1981 WKB PIAST WROCŁAW MNie zapłacono
justyn koszela-jędrzejuk wrocław 1985 KNie zapłacono
krystian wiśniewski wrocław 1982 MNie zapłacono
Małgorzata Kabiesz Wrocław 1983 KNie zapłacono
Marek Jędrzejuk Wrocław 1985 Sobczyk Team MNie zapłacono
piotr boberski wrocław 1984 stabłowice team MNie zapłacono
Katarzyna Lisińska Wrocław 1985 - KNie zapłacono
Łukasz Kałużny Wrocław 1985 - MNie zapłacono
Marek Piotrowski Wrocław 1984 MNie zapłacono
Klaudia Bernacka Brzeg 1996 Kotwica Brzeg KNie zapłacono
Marcin Buczkiewicz Brzeg 1979 Kotwica Brzeg MNie zapłacono
Kamila Pasławska Brzeg 1997 kotwica brzeg KNie zapłacono
Anna Kuzynin Proszkowice 1973 KaamKajaki KNie zapłacono
Paweł Raja Wrocław 1985 Skyrunning Polska MNie zapłacono
Piotr Buga Wrocław 1980 NOKIA MNie zapłacono
mariusz myszka pieszyce 1973 MNie zapłacono
AGNIESZKA MYSZKA PIESZYCE 1975 KNie zapłacono
JANINA SROKA Wrocław 1955 WKB Piast KNie zapłacono
Informacje:
Regulamin biegu: http://energetyk.wroc.pl/centrum-kultury/bieg-energetyka.html 
 
Na bieg można zapisać się w dniu zawodów. 
 
Program zawodów:
  • 8.30 – 9.30 zapisy Restauracja Orbita
  • 10:00 start biegu ( trasa wyznaczoną na terenie parku Kozanowskiego na dystansie 4300 m)
  • po ukończonym biegu zostaną rozdane puchary i inne nagrody wg kategorii Kobiet i Mężczyzn za I, II i III miejsce, pierwszych 150 zawodników na mecie otrzyma upominki.
Udział w biegu jest bezplatny. 
VIII Bieg Energetyka
11.10.2015 (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 5Legnica, Aleja Orła Białego
Data wydarzenia:  
19.09.2015
11:00
Koniec zapisów:   
18.09.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na Parkowa Gonitwa - bieg 5
19.09.2015
11:00
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećZapłacono
Joanna Kozubal WROCŁAW 1974 Feniks Legnica KNie zapłacono
Grzegorz Karankiewicz Legnica 1981 Łączka Team MNie zapłacono
Anna Józefiak Legnica 1977 Łączka Team KNie zapłacono
Agnieszka Rakowska Legnica 1975 Amator-Deaf KNie zapłacono
Ewa Moszyńska Legnica 1988 KB LEW LEGNICA KNie zapłacono
Krystyna Anczyk LEGNICA 1958 NGB KORONA LEGNICA KNie zapłacono
Franciszek Moszyński Legnica 1985 Biegam dla siebie MNie zapłacono
Henryk Ambrosiewicz Legnica 1949 MNie zapłacono
Marcin Owczarek Lubin 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Krystian Kiełbasa Wrocław 1989 MNie zapłacono
Agnieszka Pleskacewicz Legnica 1990 KNie zapłacono
Mateusz Kryś Legnica 1984 Stop Przemocy MNie zapłacono
Justyna Sidor Legnica 1983 Stop Przemocy KNie zapłacono
Marian Żukowski Kwiatkowice 1962 Krokus Kwiatkowice MNie zapłacono
Damian Duda Legnica 1978 MNie zapłacono
Agnieszka Chmielewska Lubin 1974 KNie zapłacono
Robert Chybowski Legnica 1975 MNie zapłacono
Andrzej Augustynowicz Legnica 1977 MNie zapłacono
Robert Chybowski Legnica 1975 MNie zapłacono
Radosław Rybiński Legnica 1990 KB LEW Legnica / THE EDGE MMA Legnica MNie zapłacono
Adam Skórka Złotoryja 1974 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Anna Szydłowska Kwiatkowice 1978 KROKUS KWIATKOWICE KNie zapłacono
Krzysztof Lewandowski Spalona 1979 STOP PRZEMOCY MNie zapłacono
Piotr Gałuszka Chocianów 1979 Stowarzyszenie \"Kocham Chocianów\" MNie zapłacono
Katarzyna Niewdana Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
PIOTR GOŹDZIEJEWSKIpiotr złotoryja 1975 olawas złotoryja MNie zapłacono
Joanna Boczniowicz Prochowice 1979 Krokus Kwiatkowice KNie zapłacono
Łukasz Kozłowski Wałbrzych 1991 Biegaj-Zapobiegaj MNie zapłacono
Elżbieta Palej Lubin 1953 KB Lew Legnica KNie zapłacono
Franciszek Gogół Legnica 1958 Franek I Dino Biegna Dalej MNie zapłacono
Andrzej Kołodziej Miłkowice 1970 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Mariusz Zawierucha Legnica 1975 MNie zapłacono
Michał Lenkiewicz Jawor 1953 JKB TKKF JAWORZANIE MNie zapłacono
Obolewicz Kuba Zlotoryja 1999 Olaws Złotoryja MNie zapłacono
Andrzej Rydz Jawor 1965 JKB TKKF JAWOR MNie zapłacono
Arkadiusz Smolikowski Bieniowice 1967 Stop Przemocy MNie zapłacono
Mariola Mingin Legnica 1984 Biegam Bo Lubię Legnica KNie zapłacono
Piotr Oskwarek Trzebunia 1987 MNie zapłacono
Michał Jokiel Nowy Kościół 1987 OLAWS Złotoryja MNie zapłacono
Tomasz Majdański Leśna 1979 drużyna szpiku MNie zapłacono
Marta Kołodziej Złotoryja 1990 KNie zapłacono
Daniel Traczyński Świdnica 1991 Black Griffin Świdnica MNie zapłacono
Adam Wierzbicki Lubin 1975 MNie zapłacono
Roman Górak Legnica 1955 MNie zapłacono
Agnieszka konaszczuk Legnica 1977 KB lew KNie zapłacono
Bogusław Winter Krotoszyce 1953 Amator MNie zapłacono
Maciej Machowski Legnica 1971 BiegamBoLubię Legnica MNie zapłacono
1Stanisław Róg Chocianów 1975 - MZapłacono
Katarzyna Mikołajczyk Wrocław 1982 Drużyna Biegowa getBACK KNie zapłacono
Rafał Tomczyk Wrocław 1983 Feniks Legnica MNie zapłacono
Jarosław Lebiedziejewski Legnica 1979 Stop Przemocy MNie zapłacono
Paweł Napora Legnica 1973 Fitness Piekary Legnica MNie zapłacono
Maciej Pawlinow Jawor 1974 MNie zapłacono
Damian Pawlinow Jawor 1999 MNie zapłacono
Rafał Dudek Legnica 1974 MNie zapłacono
Agata Kawa-Jerka Koskowice 1978 Gnająca Temida KNie zapłacono
Małgorzata Sutor Lubin 1966 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta KNie zapłacono
Bartłomiej Waloszczyk ŚWIĘTOSZÓW 1973 10BKPanc MNie zapłacono
Mariusz Tokarczyk Legnica 1973 Gimnazjum św. Franciszka i KLO w Legnicy MNie zapłacono
Agnieszka Krótka Legnica 1973 Drużyna Szpiku KNie zapłacono
Rafał Krótki Legnica 1975 MNie zapłacono
MAŁGORZATA WIKTORSKA Legnica 1978 Olaws Złotoryja KNie zapłacono
Łukasz Smarż Legnica 1992 MNie zapłacono
Dominik Burakiewicz Wrocław 1984 MNie zapłacono
Marcin Owczarek LUBIN 1974 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta MNie zapłacono
Iga Landsberg-Korzystko Złotoryja 1979 KNie zapłacono
Daniel Krzeczkowski Legnica 1980 Stop Przemocy MNie zapłacono
Filip Krzeczkowski Legnica 1999 MNie zapłacono
Marzena Ambicka-Ciba Trzebnica 1962 Zakochaj się w bieganiu KNie zapłacono
Dawid Szkodziński Legnica 1998 Feniks Legnica MNie zapłacono
Edyta Senyszyn Gniewomirowice 1972 Feniks Legnica KNie zapłacono
wadim sielutin Legnica 1956 amator MNie zapłacono
AGNIESZKA OCZERETKO LEGNICA 1974 BIEGAM BO LUBIĘ LEGNICA KNie zapłacono
EDYTA GÓRSKA LEGNICA 1969 Biegam Bo Lubie Legnica KNie zapłacono
Adam Umnicki Legnica 1979 MNie zapłacono
Agata Przyłucka Chojnów 1967 KNie zapłacono
Informacje:

Wpisowe na bieg główny wynosi:

  • 10 zł – do 2 dni przed biegiem
  • 20 zł w dniu biegu w Biurze Zawodów

Opłatę należy uiścić przelewem na konto organizatora lub w dniu zawodów w Biurze Zawodów podczas rejestracji.

Dane do przelewu: 

KS Feniks Legnica

ul. Drukarska 19/4

59-220 Legnica

Nr. rachunku: 55 2030 0045 1110 0000 0254 8760

Tytuł przelewu: IMIĘ I NAZWISKO, GP Legnica 2015 – bieg nr ,

Parkowa Gonitwa - bieg 5
17.09.2015 (zł10.00)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 5 - BIEG DZIECILegnica, Aleja Orła Białego
Data wydarzenia:  
19.09.2015
09:30
Koniec zapisów:   
18.09.2015
01:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na Parkowa Gonitwa - bieg 5 - BIEG DZIECI
19.09.2015
09:30
NrImię i NazwiskoMiejscowośćData urodzeniaKlubPłećKategoriaZapłacono
Igor Gałuszka Chocianów 2010 MNie zapłacono
Paweł Rakowski Legnica 2005 SP 7 MNie zapłacono
Patryk Wierzbicki Lubin 2003 MNie zapłacono
Oliwier Wierzbicki Lubin 2009 MNie zapłacono
Igor Lebiedziejewski Legnica 2009 SP 7 MNie zapłacono
Jakub Lebiedziejewski Legnica 2007 SP 7 MNie zapłacono
Jagoda Jerka Koskowice 2007 Ever After High KNie zapłacono
Radosław Sutor Lubin 2001 MNie zapłacono
Dominik Waloszczyk ŚWIĘTOSZÓW 2005 Zespół Szkół im. Unii Europejskiej w Świętoszowie MNie zapłacono
Ola Krótka Legnica 2003 KNie zapłacono
Ewa Umnicka Legnica 2010 Przedszkole nr 2 KNie zapłacono
Marcin Umnicki Legnica 2007 SP 9 MNie zapłacono
Informacje:

To jest bieg dzieci

Wpisowe na bieg dla dzieci wynosi 2 zł, płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.

Parkowa Gonitwa - bieg 5 - BIEG DZIECI
19.09.2015 (zł2.00)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 4Aleja Orła Białego, Legnica
Data wydarzenia:  
29.08.2015
15:00
Koniec zapisów:   
27.08.2015
00:00
Informacje:

Zapisy odbywają się na zewnętrznej stronie. Link do zapisów: >>ZAPISY<<

Parkowa Gonitwa - bieg 4
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Nigdy się nie poddawaj czyli Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - Lubin
Data wydarzenia:  
01.08.2015
15:00
Koniec zapisów:   
01.08.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na Nigdy się nie poddawaj czyli Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - Lubin
Be the first to book.
Nigdy się nie poddawaj czyli Nocny Bieg Powstania Warszawskiego - Lubin
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 3
Data wydarzenia:  
25.07.2015
15:00
Koniec zapisów:   
23.07.2015
00:00
Parkowa Gonitwa - bieg 3
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
4 Pory Roku - Wałbrzych
Data wydarzenia:  
28.06.2015
15:00
Koniec zapisów:   
28.06.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na 4 Pory Roku - Wałbrzych
Be the first to book.
4 Pory Roku - Wałbrzych
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 2
Data wydarzenia:  
13.06.2015
15:00
Koniec zapisów:   
11.06.2015
00:00
Parkowa Gonitwa - bieg 2
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.
Parkowa Gonitwa - bieg 1
Data wydarzenia:  
16.05.2015
15:00
Koniec zapisów:   
14.05.2015
00:00
Wydarzenie zakończone
Zapisy zakończoneLista zapisanych
Lista zapisanych na Parkowa Gonitwa - bieg 1
Be the first to book.
Parkowa Gonitwa - bieg 1
Regular (Darmowe)
Zapisuje na bieg ...
Sukces! Zapisano na bieg!
Dziękujemy za zapisanie się na bieg. Sprawdź swoją pocztę, powinieneś dostać maila potwierdzającego zgłoszenie.